Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb féktárcsa-fék...

Melyik a legjobb féktárcsa-fékbetét párosítás?

Figyelt kérdés

Zimmermann féktárcsát gondoltam Zimmermann fékbetéttel. ?


TEXTAR volt előzőleg, de viszont az elég gyakran nyikorgott fékezéskor, szóval azt elengedném most..



febr. 26. 11:46
 1/6 A kérdező kommentje:
+ kinek melyik márka jött be, vélemények jöhetnek. Köszi szépen! :)
febr. 26. 11:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Ferodo.
febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ferodo, Ate, TRW
febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Ferodo féktárcsánál az milyen, hogy olajozott a felülete? Mivel másabb mint a sima bevonatolt felületű? Melyiket érdemesebb így megvenni?
febr. 26. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a tárcsa/betét kombinációd volt rossz, és azért nyikorog. Nekem is csikorgott, de csak a jobb első. Brembo tárcsa volt fenn, és kipróbáltam hozzá több betétet, minddel csikorgott, de csak a jobb. Kapott egy kis réz sprét a fém alapja, és a munkahenger dugattyúja közé, akkor 1 hétig csendben volt, majd megint kezdte. Aztán kaptak a féknyergek egy felújítást, új dugattyúkat, úgy 3 éve, és azóta semmi hangjuk. A csikorgás hangját sokszor az adja, hogy a betét mocorog a munkahengeren. Valószínűleg ha majd szétszeded, akkor a tied is ki lesz fényesedve, ezért is kell itt valamilyen rézpasztát használni, akkor valószínűleg nem fog csikorogni, ha igen akkor nálad is szükség lesz egy felújításra.
febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 azt jelenti hogy a 3. napon már rozsdásodni fog a nem kopó részein..

Mondjuk ezt kis utánajárással ki lehet küszöbölni..

febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!