Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorcsere papír nélkül?

Motorcsere papír nélkül?

Figyelt kérdés

Elvittem, az autómat szerelőhőz. Az autón motorcsere történt. Viszont, amikor mentem az autóért és kértem a papírt azt mondta hogy menjek vissza 3 nap múlva és adja. Eljött a nap, hívtam volna de nem veszi fel a telefont. Nem elérhető. Ha nem kapok papírt mi lesz? Mit tudok tenni?

Motor azonos típus lett beszerelve. Viszont számlát, nem kaptam.


febr. 27. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azonos típus aminek más a motorszáma... ha nem lesz beírva a forgalmiba, nem megy át a vizsgán és maximum mehetsz vele a kertbe rodeózni.... ha nem ad számlát akkor rendőrség, hatóság
febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

A forgalmiban mi van kód vagy szám? Ha kód, akkor semmit, ha szám akkor le kell "kódoztatni".

Jó tömény sós vízzel ecsetelni kell a számot és természetes elhasználódás áldozata lesz.

febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csakis eredetvizsgán lesz vele baj, ha nincs lepapírozva, tehát eladni nem tudod, de használni használhatod. Látogasd meg a szerelődet, nem biztos hogy direkt nem vette fel a telefont. Szemtől szembe jobban meg lehet beszélni az ilyen dolgokat. Mondjuk addig nem fizettem volna ki, amíg nem kapok számlát ilyen nagy összegű műveletről.
febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utólag már meg bántam. Megbíztam benne.
febr. 28. 00:21
 5/11 anonim ***** válasza:
De b.ki, menj vissza és kérd el a papírt. Ez nem olyan dolog, amin sajnálkozni kell! Bontós sem fogja átvenni, akkor megnézem hogyan lesz kivonva a forgalomból az élettartama végén... Rajtad marad a kocsi, amit még az ükunokáid is fizetnek majd.
febr. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyedül akkor szívhatod meg, ha lopott autóból van a motor.

Ha nem, akkor bármely bontós adhat jó pénzért neked papírt....

Hivatalos helyen a motorszám után érdeklődni rizikós lesz, mert egyből küldik a fakabátoknak.

Igen, mondjuk az sem mindegy, mennyibe került a művelet, 500 ezer vagy csak 100.

febr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Elmentem a szerelőhöz. Igérgeti azóta is a papírt.

Gondolom nem lesz.

Most ilyenkor mit csináljak?

márc. 7. 12:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Ügyvéd és feljelentés.
márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8

De ha nem kaptam számlát, hogy bizonyítsam, hogy ott voltam?

márc. 7. 15:16
 10/11 krwkco ***** válasza:

"Elmentem a szerelőhöz. Igérgeti azóta is a papírt."

A szerelő vette meg a motort? Mert akkor gyanus, hogy számla nélkül szerezte valahonnan.

És azért nem akar a beszerelésről számlát adni, mert az átíráshoz a motorról is kellene vásárlási számla. Az meg nincs neki.

márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!