Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kábel lóg ki, a képen...

Milyen kábel lóg ki, a képen jelölt helyen a mentőautóból és mire való?

Figyelt kérdés
[link]
febr. 28. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Elektromos töltő.
febr. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Lélegeztetőgépen van a mentő is.
febr. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ma 04:24


Amilyen állapotban van az egészségügy, csoda, hogy még lélegzik azzal is.

febr. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem látszik a képről. Az én autómnak a motor előfűtőjének van hasonló kábele. Igaz az zöld, de gondolom gyártónként eltérhet. Mentőautókon sem hátrány az ilyesmi. Mert ott aztán tényleg nincs idő kímélni a motort, amíg hideg.

De azt is el tudom képzelni, hogy a mentőautóban van olyan eszköz, műszer, aminek kell a folyamatos tápellátás, vagy tölteni kell. És amikor parkol az autó, nem jár a generátor, így oldják meg. De ez csak tipp.

febr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A reptéri tűzoltóknál láttam olyant, hogy folyamatos töltésen van a kocsi. Mágnesesen tapad, nincsenek dugvillák. Motorindításra önmagától leválasztódik. Ott is az azonnali teljes üzemképesség a lényeg.

Ennek is hasonló szerepe lehet.

febr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Infúzió van bekötve.
febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg a motort tartja 50-60 fokon, hogy ha indulni kell ne a teljesen hideg motort üvegeljék. Illetve még a fedélzeti energiaellátást is átveszi, tölti az autó akksiját.
febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!