Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót éri megvenni?

Melyik autót éri megvenni?

Figyelt kérdés

az egyik amit kinéztem egy 2008-as Toyota Auris 1.6, 344 e km-rel, arról azt mondta a tulajdonos , hogy vezérlőlácot cserél az autóban jelenleg a szerelő, ill. év végéig érvényes a műszaki


egy másik kinézett autónál 2006-os Suzuki sx4 1.6, 200 e km-rel, a tulajdonosa azt mondata, hogy kuplung cserére szorul, de így lejjebb viszi a feltüntetett eladói árat, ennek a műszakija 2024. áprilisig tart.


Mint a kettő autó hasonló extrákkal van felszerelve.



febr. 28. 19:06
 1/6 A kérdező kommentje:
melyiknek a javítása kerül többe?
febr. 28. 19:15
 2/6 A kérdező kommentje:

vagy esetleg ez a 2010-es Seat Leon?

[link]

febr. 28. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Kuplungcsere 100 ezer ft környéke, vezérműlánc 150-200 ezer ft környéke. Nem szokott ezekben tönkremenni a lánc, szerintem akkor ott valaki hanyag volt és még az olajat sem cserélte. Azt kihagynám. A kuplung az fogyóeszköz, rendes ha elengedi az árát, SX4 nagyon jó minden szempontból. Karbantartást megkapja akkor kimegy a világból. A baj az, hogy itthon nagyon ritkán tartják karban jól az autót, ha baj van vele eladják és az új tulaj szívja meg. Én az SX4-et venném, persze azt is át kell vizsgáltatni megvétel előtt.
febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
57%

Nekem ez a Leon amit linkeltél, szimpatikus, ha ilyen faxságokat leír a tulaj, hogy az egyik hangszóró nem szól, arra következtetetek, hogy nem akar sunnyogni, ez igazából filléres tétel.


A másik meg aki képes cupra lökhárítót venni rá, meg Golf GTI felniszettet, az valószínűleg szereti, vagy szerette az autóját, így gyanítom, az apróbb hibákat leszámítva, ez valószínűleg volt rendesen karbantartva.


Én valószínűleg ezt venném, mert egy jó autó, még ha ez a motor nem is túl acélos egy Leonban, de az alternatívák sem azok számomra.

febr. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, tök hihető, hogy pont eladásra cseréltet láncot.

Nem eleve hibás autók nem jöhetnek szóba?

febr. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

AKi a hangszóróval tereli a figyelmet ott lehet sok baj is.

VAgy tök sügér hozzá és beszél feleslegesen, vagy nagyon ért hozzá és direkt mond ilyen primitív szarságokat.

AZ a lényeg hogy elterelje a figyelmed.

febr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!