Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontosan milyen márkájú Corsa...

Pontosan milyen márkájú Corsa C fényszóró ez? Illetve van ennél jobb fényszóró Opel Corsa C-be?

Figyelt kérdés

1. Az érdekelne, hogy pontosan milyen márkájú Corsa C fényszóró ez? Automotive Lighting a márkája vagy GM (General Motors) a márkája? Az biztos, hogy gyári.


2. Továbbá van ennél jobb fényszóró Opel Corsa C-be, amit érdemes lenne venni? Vagy vegyek ugyanilyet, ami Automotive Lighting / GM (General Motors)?


Opel Corsa C 2003



febr. 28. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:

1. kép: [link]

2. kép: [link]

febr. 28. 19:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez gyári eredeti fényszóró. A GM az Opel márka tulajdonosa volt ekkoriban. Szóval ezért van rajta GM felirat, nem Opel.
febr. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az AL egyébként a lámpa gyártója, az autógyár beszállítója. Ez a cég félig Bosch, félig Marelli tulajdonban van. Utóbbi márkákat nézném, ha eredetihez hasonló minőséget keresnék utángyártottan.
febr. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kínálatot nézve szerintem a Valeo ésszerű kompromisszum (elfogadható áron gyárihoz hasonló minőség)
febr. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Marketplace-en nézegetem a fényszórókat, akkor gondolom Marelli vagy Valeo, ezeket keressem.


Láttam, hogy árulnak egyébként Tyc fényszórót, meg Depo fényszórót Corsa C-be, de úgy tudom, hogy azok nem jó minőségűek.

febr. 29. 14:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!