Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kapható jelenleg megbízható...

Kapható jelenleg megbízható plugin hibrid autó ötajtós hatchback kivitelben?

Figyelt kérdés

Egyelőre még nem létkérdés, de hamarosan eljön az ideje, hogy le kell cserélnem az autómat. A jelenlegi 2005-ös Toyota Avensisem eddig egyetlen egyszer sem hagyott cserben az elmúlt 18 év alatt, és ezen okból szeretnék ismét egy ehhez hasonlóan megbízható autót. Plugin hibridet lenne célszerű, tisztán elektromosat nem akarok a sok macera és rövid hatótáv miatt, de fontos lenne, hogy a kivitele olyan ötajtós legyen, mint a Skoda Octavia, Superb, vagy az Audi A5. (Tehát sedan kinézetű, de a hátsó ablak is nyíljon.) Viszont a mai autók minőségéről nem hallottam sok jót, és nem tudom, hogy létezik-e egyáltalán manapság még megbízható autó. No és persze reális áron. Vagy túl sok elvárásom van?

Ha valakinek van tapasztalata ez ügyben, azt szívesen venném.


febr. 29. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Én maradnék Toyota földön. Akkor ha jól értem nem hatchback, hanem kombi?
márc. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Hachback kell mindenképp, kombit nem szeretnék. Csak sok hatchback manapság már inkább olyan kisautós formájú, az meg nem tetszik.
márc. 8. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Honda Civic hybrid, nagyon más így nem maradt, az mondjuk olyan amit keresel de elég drága. Vagy az említett németek.
márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sikerült valamit venned kérdező?
ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: Nem. Nem sürgős a dolog, de egyelőre nem úgy néz ki, hogy egyáltalán bármi is szóba jöhetne. Sajnos rettentően leromlott a minőség és ami húsz éve még átlagos volt, olyat ma már nem gyártanak. Jelenleg úgy tűnik, azzal járok a legjobban, ha vigyázok a mostani autómra, és ameddig csak tudom, használom ezt.
ápr. 9. 17:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!