Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóval van aki városon...

Robogóval van aki városon kívül is közlekedik?

Figyelt kérdés
Addig értem hogy nyilván nagy forgalmú és olyan utakra ahol alapvetően gyors a forgalom oda nem megyünk robogóval de gondolom akkor ilyen csendes, nyugis másodrendű utakat használtok ugye?

márc. 1. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én igen, azzal járok munkába.
márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

# 1


akkor az lenéző szöveg hogy öngyilkosjelölt vagy mert robogóval városon kívülre merészkedsz, az túlzás ugye?

márc. 1. 21:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy pontosan milyen robogóval :)
márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Szolovjov ***** válasza:
Múltkor néztem egy videót, ahol egy magyar motoros Simsonnal bejárt vagy 6 országot. Persze hogy lehet velük közlekedni országúton.
márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen robogó? 400-as Burgman konkrétan két fővel túrára is jó.

Meg amúgy a múltkor volt a hír, szerelőm cserélt neki kereket, japán kalandor elrepült Olaszországba, bérelt egy 50-es Vespát, elindult nyugatra a tengerpart mentén, felment egészen a norvég fjordokig, aztán visszaindult Olaszországba a balti államokat, minket és a Balkánt érintve. Meg lehet csinálni.

Más kérdés, hogy ez nem az olyannak való, aki rövidnadrág-pólóban balf*szkodik bárminemű technikai tudás nélkül.

márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet menni, de nagyon nem életbiztosítás. Párszor rádhozzák a frászt, és utána vagy más közlekedési módot választasz vagy megcsinálod nagymotorra a jogsit.

2x2 sávos úton járok a 30km-re lévő munkahelyemre, és minden héten akadt egy birka autós,aki úgy előzött meg, hogy nem ment volna ám át a másik sávba, de még a felezővonal mellé se húzódott. Szóval volt pár ilyesztő helyzet.

márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Azon a nagymotor sem segít. Birka autós nem képes jobbra tartani, hiába jövök mögötte nagymotorral, 1 méter helyet hagy nekem a belső szalagkorlát meg közte. Mondjuk ha picit át tud lógni a külső sávba, azt gondolnám, ki is tud sorolni, de á, nem. Aztán csodálkozik, hogy én így meg nem előzök, csak a s*ggébe szorulok, mert mellette elég lenne egy széllökés a bajhoz. Tolom lefele az összes birka autóst az útról.
márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 Azért nagymotorral sokkal jobban feltudod venni a forgalom ritmusát városon kívül, hiszen nem 60-65-tel battyogsz az úton, pláne nem az út szélénél, hogy mindenki megelőzzön. Balra kanyarodás az 50-essel külön életveszély volt,nagyon kellett hátrafele nézni, hogy eljussak a kanyarodó sávba.

Én megcsináltam nagymotorra, és ugyanezen az úton , azért jóval kevesebben előznek meg, pláne nem ilyen mazsolák, akik előzéskor félnek bemenni a belső sávba.

márc. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na, akkor tegyük már tisztába a fogalmakat!

Te mit értesz robogó alatt? Én a széles lábterű segédmotoros kerékpárt vagy motorkerékpárt. A 400 köbcentis Burgmant is robogónak hívom, nem motornak, de a Simson S51-et motornak, nem robogónak. Ahogy a Ford Transitot sem hívom autónak, hiába automotív (ahogy a nagyrobogó is motorkerékpár), hiába van négy kereke, és hiába vezetem B jogsival, mert az kisteher.


Akkor most eddigi válaszokban úgy kellett volna érteni, hogy nektek a robogó egyenlő a segédmotorral? Mert akkor valóban nem mindegy, hova megy vele az ember. Főleg, mert autóútra-autópályára fel sem hajthat, de igazából egy A1 kategóriával vezethető motorral sem merészkednék autópályára.

márc. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ui., de ez már csak brahiból: nagymotorral elég nagy baj, ha bárki megelőz. :D :D
márc. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!