Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könyökölhet ki így a hajtókar?

Könyökölhet ki így a hajtókar?

Figyelt kérdés
Nagy durranás a motornál menet közben, blokkon egy koromnyi lyuk. Valszeg hajtókar kicsapta. De hog, lehetséges,hogy utána meg ugyanúgy tudtam menni a kocsival majd egy kilométert (ott tudtam csak biztonságosan megallni)? Motor hangja egyáltalán nem változott,óvatosan mentem vele,de bem rángatott, simán,mintha alapjaraton elgurulok vele, enyhe gazadasra is minden gond nélkül reagált. Motor meg közbe lyukas volt.
márc. 2. 08:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,elfelejtettem. A motor alsó részén,a forgattyushaz területén lyukadt ki,nem a vizternel. 2000ccm mazda.
márc. 2. 08:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy akkor mégsem a hajtókar csapta ki.
márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A koromnyi lyuk az milyen mértékegység?

EGy marék korom vagy egy szemcse korom???

márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Pedig azt írtad hogy korom.

Anyád az amit írtál te aki még magyarul se tudsz egy egyszerű mondatot leírni!!!

márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hajtókar kikönyököl akkor brutálszerencsés módon is minimum az a henger nem működne és más lenne a motor hangja. De szinte biztos hogy ilyen hibával be sem indult volna. Lehet hogy öntvényhiba ami most random elő jött.
márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a hajtókar, hanem egy leszakadt alkatrész, vagy egy letekeredett csavar/anya ütötte ki. A szétszerelés mindenre választ fog adni.
márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!