Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapjáraton remeg, ráz az autó?

Hamacsim kérdése:

Alapjáraton remeg, ráz az autó?

Figyelt kérdés
Egy 2012-es 2.0 TDI manuális Audi A4-es esetében piros lámpánál állva, nem folyamatosan de időnként érződik hogy megremeg az autó. Rá lett kötve gépre, semmilyen hibaüzenetet nem hoz. Fordulatszám nem változik, porlasztók, magasnyomású pumpa jó értékeket hoz. Van valakinek ötlete mi okozhatja a problémát?

márc. 3. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Motortartó bak öreg, gyenge, szakadt, törött. A teszt egyszerű, ha kéziváltós kocsinál gáz és motorfék között láthatóan mozog a váltókar, akkor bak. Felnyitott motortérnél adj gázt, ha láthatóan mozdul a motor, akkor bak.
márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezer féle oka lehet neki.

Nekem például az EGR szelep volt csupa korom, tele rakódva.

Meg akkor már a nyomásátalakítót is szétszettem, na össze volt rohadva az is, kihult belőle minden .

TEttem fel egy újat az EGR takarítás után és tökéletes lett.

márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Motortartó bak, kettőstömegű, EGR.

Egy hozzáértőnek kellene megmutatni

márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!