Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltó szimering?...

Automata váltó szimering? (Peugeot 406)

Figyelt kérdés

Van egy Peugeot 406 2003, 2.0 hdi autóm.

Még nem vittem szervizbe csak a volt gazdája mondta(aki amúgy korrekt ember) Aztmondta hogy a váltóban lévő szimering atereszti az olajat ezért kb. 1000 km ként 1 dcl olajat bele kell rakni.

Na most ennek a cseréje mennyibe kerülhet, illetve tönkre e teheti az egész váltót? Ne haragudjatok, teljesen laikus vagyok.


márc. 5. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok otthon a Peugeot válókkal, de automatában bármit cserélni elég húzós tud lenni, főleg mert első kerekes, több mindent meg kell bontani, de elvileg ha nem kell mást csak ezt cserélni nem hinném hogy horror, én kérnék egy árajánlatot, nem hiszem hogy ezért el kéne adni, ha ezen gondolkoznál.

Hogy, tönkre teheti-e az nehezebb megmondani, ha volt cserélve benne váltó olaj rendszeresen akkor nem hiszem, ha nem volt akkor potenciálisan igen, mert egy régi magas viszkozitásút elkezdesz most hígra cserélni, ettől megcsúszhat.. mielőbb csináltasd meg.

márc. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!