Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeotokra mennyire jellemző...

MNorbi99 kérdése:

Peugeotokra mennyire jellemző a rozsdásodás?

Figyelt kérdés
Megtetszett a Peugeot RCZ, csak annyira nem ismerem a márkát. A 2.0 HDI motor az tartós, annak utána néztem de a korróziórol semmi hír...

márc. 7. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:

AZ egyik legjobb ilyen téren.

Ettől minden márka jobban rozsdásodik.

márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy Audinál is?

Ezt nem gondoltam volna, annyira nem egy felhypolt márka...

márc. 7. 06:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A PSA konszern volt az első, akik az Audik után 12 év átrozsdásodási garanciát vállaltak az autóikra. Kb. a dupláját simán tudják, 1-2 olyan típustól eltekintve ahol megáll a mocsok és a víz a küszöbben.

Mondjuk láttam már Peugeotot is meg Citroent is rozsdás alvázzal, de tényleg nem jellemző rájuk. Még annyira sem mint az Audira.


Azért nem felhypolt márka mert a magyar közéletben még mindig szarfrancia a Peugeot, a Citroennel együtt. Itthon baromi olcsók, érdekes hogy a német piacról jóval drágábban lehet PSA autót vásárolni, ott nagyobb az értéke. :D

márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Láttam én már meglehetősen rozsdás peugeot 206-ost, meglepődtem amikor mentem megnézni, mert én is úgy tudtam, ezek nem rohadnak.

Bár már gyanús volt, mert láttam fotóról jópárat, amin láthatóan cserélt küszöb volt.

Aztán jött a Peugeot 307, ami kifejezetten rohadós. Talán rosszabb is, mint egy régi FORD, az a jófajta FIAT szintű.


Azért szerettem a francia autókat, mert nem annyira rozsdásodtak, elnézve a rengeteg hibát.


Na aztán ennek is vége lett.


Bár inkább ülnék már egy szétrohadt németben, mert olyan hibákat produkálnak a francia szarok, hogy már elegem lett belőlük. (renaultom van)

márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 A Renault más világ, másik konszern. Kíváncsiságból, mik voltak azok a hibák, amik miatt inkább egy szétrohadt németbe ülnél? :D
márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4. Csak ide jössz beokádni a szarságod.

Menj és ülj akkor az audiba.

márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4es! Inkább ülj egy rozsdás japánba. Ritkán van baja, de az sem alattomos és könnyen javítható. Bár tény, hogy most kell neki egy komoly alváz védelem. (Egyébként nissan).
márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!