Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó B oszloptól fóliázott...

Autó B oszloptól fóliázott van műbizonylat bekell íratni a forgalmiba,vagy csak legyen ott a plasztik kártya?

Figyelt kérdés

#autó #műbizonylat #Szélvédő fólia
márc. 7. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Be kell.
márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megyénként eltérő a szabályozás. Budapesten például nem kell. Elég a kártya és a kis címkék a fólia alatt.
márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kettes: lol ez komoly? Megyénként eltérő? 😂😂


Ennek aztán van értelme.

márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég a műbizonylat, nem kell beírni a forgalmiba. Nekem is le van sötétítve, és átmegy a vizsgán.
márc. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem énis így gondoltam hogy elég a mübizonylat mert ugye az üvegen is van kód,így a 2 ő tuti csak hogy akkor azért nem lesz bajom hogy nincs beiratva mert műszakin átmenet gond nélkül, csak mondták irassam bele hiába kérdeztem miért kellene nem tudták megmondani miért fontos szerintem ugye ez is csak lehúzás lenne.
márc. 8. 06:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert a vizsga papíron szerepel hogy fóliázva van így a rendszerbe is benne van
márc. 8. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!