Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A biztonsági öv beszorult,...

A biztonsági öv beszorult, amikor egy nagy lejtőn parkoltam, ennek így kell működnie?

Figyelt kérdés

Egy Peugeot Partnerrel egy igen meredek lejtőn parkoltam oldalasan és nem tudtam becsatolni az övet. Úgy beakadt, mintha hirtelen rántottam volna. Miután sík terepre értem simán működött.

Ez valami biztonsági funkció vagy csak kezd tönkremenni a biztonsági öv?



márc. 7. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez nem oké az biztos.
márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

AZ jó, a fékezéskor ráfeszít és megse mozdul.

Nekem is sokszor szar mert ahogy fékezek és kanyarodok nem tudok előre hajolni hogy úgy nézzek szét.

márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* az övfeszítő teszi a dolgát.
márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hibátlan. Egy függőlegesen lógó súly van benne, ami ha középen van, akkor tudod kihúzni. Ha hirtelen megtorpan a kapcsi,a súly ellendül, ezzel zárja a gördítő reteszt. Ha nagyon ferde lejtőn állsz, a súly nem fog középen lógni, hanem oldalra kitérve blokkol. Ez így tökéletes.
márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!