Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OMV-nél is elérhetőek appon...

OMV-nél is elérhetőek appon keresztül kedvezmények mint a versenytársainál?

Figyelt kérdés
Mol, Shell benzinkutakon mindenhol ki van plakátolva , hogy töltsd le applikációnk x,y kedvezményért, OMV-nél van ilyen program? Gondolok itt üzemanyag -x forint kedvezményekre, illetve bent kapható cuccokra való kedvezményekre.

márc. 7. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
SuperShop van már évtizedek óta.
márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a Supershop lehetőségek a pontgyűjtésben ki is merülnek?
márc. 8. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, a MOL-nál szerintem a szemed kiszúrása a nem tudom melyik szinten egy ingyen hotdog. Az ingyenbudi a legértelmesebb, amit ajánlani tudnak, de kezdjük ott, milyen mocskos dolog, hogy a fizető vendégnek nincs ingyen a mosdó.

Üzemanyag-kedvezménnyel is akkor jársz jól, ha sokat tankolsz, és mindig náluk. Nekem mindig ajánlgatják, megmondtam, hogy motorosként nekem nagyobb macera a regisztráció meg a számolgatás, mint simán csak kifizetni, amennyit tankolok, és magasról tenni az ilyen hülyeségekre.

Főleg, hogy én ott tankolok, hol kiürül a tank, nem mindig MOL-nál.


Az OMV meg akkor jó a SuperShoppal, ha a SuperShopot amúgy is kihasználod, pl. Spar üzletek, Régió játékboltok és még kismillió hely benne van a hálózatában, tehát mondjuk ha sokat tankolsz, akár a gyerek karácsonyi ajándéka is kedvezményes lehet, vagy a hétvégi bevásárlás. Mindenki döntse el, hogy neki mi éri meg jobban.

márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!