Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha tele akarom tankolni az...

Ha tele akarom tankolni az autót akkor honnan tudom mikor telik meg a tank?

Figyelt kérdés
márc. 8. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Kattan egyet és nem tölt tovább hiába nyomod a pisztolyt.
márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és mit kell rajta beakasztani meg hogyan? Bocsi hogy ilyeneket kérdezek de nem tankoltam még soha
márc. 8. 09:32
 3/14 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
86%

Húzd a kart és kattanni fog egy nagyot amikor tele van. Ilyenkor már nem fog tovább folyni belőle az üzemanyag.


Nem feltétlen kell beakasztani.

márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

A tankolópisztolyon vagy húzod a kart folyamatosan (négy ujjal felfelé, máshogy meg sem nagyon lehet fogni), vagy felhúzod, és akkor a kifolyótól távolabbi végén van egy kis pöcök, amit a kar alá be tudsz támasztani.


Nézd meg, hogy melyik pisztolyt veszed le (dízel, vagy benzin, ezen belül is "sima", vagy valami "extra")!

márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem szólj a kutasnak, hogy mutassa meg. Szívesen fog segíteni. :)
márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

A megfelelő pisztolyt leveszed. Bele rakod. Kart húzod, mikor kattan már nem húzod. Vissza rakod, mész fizetni.

Tényleg nincs miért izgulnod, ha ott leszel minden egyértelmű lesz.

Sok sikert

márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Hívd oda a kutast, ő megmutatja.
márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat
márc. 8. 10:56
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes, hogy ennyi rossz válasz született. A pisztoly valóban kattan, ha üzemanyagba ér, de ezután még akár több litert is lehet tankolni, ha óvatosan adagolod. Persze mindig kattanni fog, ahogy a pisztoly folyadékba ér. Amikor már szinte folyamatosan kattan, akkor van tele a tank.
márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

#9 szinte már vártam a magadfajta okost.


Amikor egyből kattan, akkor már nem csak a tank, de a cső is tele van. Arról nem is beszélve, hogy megfelelő technikával VW konszernes kocsiknál akár 10%-nál is többel túl lehet tankolni a kocsit, ha kiszuszogtatod a tágulási tartályt.


[link]


De egy "elsőtankolós" sofőrnél ez nyilvánvalóan nem cél.


Mondjuk az felvet kérdésket, hogy hogyan juthat valaki így jogsihoz, de reménykedjünk, hogy vezetni jobban tud, mint "üzemeltetni"!

márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!