Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2-es jogosítvánnyal lehet...

A2-es jogosítvánnyal lehet vezetni ezeket a motorokat?

Figyelt kérdés

Honda CMX 500 REBEL

Harley Davidson Iron 883

Harley Davidson Forty-Eight

Yamaha Bolt



márc. 8. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Rebelt lehet.
márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérdezned kell, akkor semmilyen jogsid ne legyen. Manapság már nem biztosítja a nyolc általános, hogy ne legyél funkcionális analfabéta, de meg fogsz halni akármilyen motoron ennyi értelmi képességgel.
márc. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es. Ennyi erővel a választ is megírhattad volna. Teljesen laikusként tettem fel a kérdést, és te elvárod, hogy ezt tudjam?
márc. 10. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted akinek van A kategóriás jogosítványa, az fejből tudja, hogy melyik márka melyik motorja hány lóerő, meg hány kW/kg? Ahogy ide beírtad, ugyanígy beírod gugliba.
márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként A2-vel csak a Rebelt. Végiggugliztam neked mind a négyet, és megnéztem, melyik nem több, mint 48 lóerő. Gondolom ez már meghaladta volna a te képességeidet, de én vagyok a helikopter, hogy azt javaslom, ennyi ésszel inkább ne motorozz...
márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!