Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesznek rosszabb állapot...

Miért vesznek rosszabb állapotú Suzukit sokan dupla annyiért, mint amennyiért egy hibátlan Renault van?

Figyelt kérdés
Nem értek az autókhoz azért kérdezem. Kinek milyen tapasztalatai vannak ezekkel?
márc. 10. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Sokkal megbízhatóbb általánosságban, és ha baja is van, olcsóbban megoldod. Nem véletlen ajánlja itt mindenki a swiftet.
márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az megér annyit, hogy 600 ezer helyett 1,2 millió ft-ért vegyék meg? Ugyanolyan állapot kb. és dupla annyiba kerül.
márc. 10. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akinek csak egy olyan autó kell, ami a hét minden napját biztosan elviszi A-ból B-be, annak szerintem igen.


Én speciel sosem vennék ilyet, mert nekem a megbízhatóság nem az egyetlen szempont.


Embere válogatja.

márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mind 1 neked? Vegyéé óccsó renyót. Ha pedig eladni akarod akkor csodálkozz hogy a réti ebnek sem kell. Esetleg bagóért, baleknak.

Van a háznál suzi 10 és 26 éves egyek sem robbant le soha sem.

Volt korábban francia új és használtan 6 évesen vett. Még egyszer nem lesz.

márc. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Trélerestől kérdeztem kérdeztem kik a legjobb kuncsaftjai? F-esek: francia, fiat, ford, volkswagen. Egy ilyen f-es volt a platóján. Azóta nincs f-es autóm és tizenéve nem utazom tréleren, nem szállok meg random szállodákban.
márc. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Első kérdés, ha nem értesz hozzá, hogyan állapítottad meg az állapotukat ilyen precízen.

Második, ők sem értenek hozzá, és azt gondolják, hogy az a bizonyos márka majd a megváltást hozza nekik, ahogy látod itt is a szakértők komplett márkák alapján mondanak ítéletet egy-egy autóról.

márc. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, a már idejétmúlt sztereotípiák miatt.


Renault-m van (3-as Megane kombi), és a hét minden napján biztosan elvisz munkába, s vissza is hoz. Trélert még sose látott. Nincs több gond vele, mint a tágabb családban előforduló többi autóval (VW, Skoda, Opel).


Sokan fanyalognak, amikor hallják, hogy Renault-val járok, holott az autóm már bizonyított: közel félmillió kilométert futott, nagy üzembiztossággal, nagy ívben tojva a sztereotípiákra. Azt hiszem, a következő autóm is Renault lesz. Még nem tudom, milyen, mert belsőégésű motorok túltolt downsizingja nagyon rossz irány, és a Renault is gyártott mostanában ótvar kisköbcentis turbómotorokat, hasonlóan a VW-hez, Fordhoz stb. Ezektől én is oóvakodnék. A jól bevált, bár kissé lomha 1.6 szívó, vagy a remek 2.0 T benzinesekkel, illetve a kiforrott (Siemens/Bosch befecskendezéses) 1.5 és 2.0 dci-vel bármikor vennék új Renault-t.


A Suzukival annyi tapasztalatom van, hogy Bakancs-Swiften tanultam vezetni. Praktikus, szerethető autó volt. Jó döntésnek tartom azt a márkát is, és sokakkal ellentétben nem nézem le azt. Egy Lianát vagy Swace-t simán bevállalnék, mert elsősorban kombiban gondolkodom, de inkább egy 2016-tól gyártott Megane kéne.

márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!