Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baj ha nincs alsó motorvédő...

Baj ha nincs alsó motorvédő burkolat az autón?

Figyelt kérdés
Van egy 20 éves Octaviám aminek a motorvédő burkolatát épp ma szereltem le mert már nagyon rossz állapotban volt. Érdemes újat venni vagy maradhat így?

#Skoda #Octavia #Motorvédő burkolat
márc. 10. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Érdemes, védi az alkatrészeket. Gondolj bele, ha rossz állapotban van, mennyi külső behatástól védte meg.
márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs fenn a teljes alsó burkolat. 2001-es Octavia, és cirka 20 éve van a család tulajdonában, tehát azóta hiányzik.
márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb autón meg gyárilag nincs és semmi baja nincs ezeknek se.
márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Seila ***** válasza:
Na de jó ha van rajta alsó burkolat, mert bekerülhet oda falevél, apró ágak, kavics, víz meg valamilyen kisebb állat is, motor hangját is tompítja.
márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1 írja jól, gondolj bele mennyi behatás éri alulról az autót, ha tönkrement. Nem tétel, én felraknám az újat.
márc. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lét szükséglet, igazándiból a zajokat fogja valamennyire és a kosz bejutását gátolja kicsit, meg javítja az aerodinamikát, fizkai védelmet nem ad.

Ha nem nagyon jársz poros/saras földúton akkor nem érdekes. Ha másra kell a pénz nyugodtan fordítsd arra.

márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

#4 a falevél az lentről felfelé esik.. meg a kavics is. :D :D


Valahogy sohase találtam még ilyeneket a motorteremben, pedig alulról full nyitott. :D

márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!