Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az vajon miért van, hogy egy...

Az vajon miért van, hogy egy nem EU-ból behozott kitűnő állapotú veterán autót nem lehet forgalomba helyezni, mert elvileg magas a károsanyag kibocsátása, de a 20 éves németbű behozott füstokádó dízel mindig minden probléma nélkül honosítható?

Figyelt kérdés
Körülbelül ha 5 km-t megyek a városban legalább 2-3 ilyen 1.9tédéí bojrészer nyomatja a fekete füstöt a pofámba a négyesgóffal vagy az ajdiáhármassal, és ezek szinte mindig ilyen frissen behozott 7 karakteres rendszámosok. Az hogy lehet, hogy ezek simán leműszakiztathatók, de a nem úniós országból hozott veteránok meg nem?

#Audi #füst #Golf 4 #1.9 tádé #egykilenctédéí
márc. 11. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Fú ne is mondd, undorító szaguk van..... De én se értem.
márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
tádét forgalmazták és adtak el itthon az amcsi gépedet meg nem
márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
De még hány ilyen jogszabályt hoztak az íróasztal mellől hogy halvány fingjuk sincs mi miről szól.
márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Mert ennek a törvénynek semmi köze sincsen a károsanyaghoz. Azért nem jöhetnek be, mert EU-n kívül mások a szabályok, máshogy tervezik az autókat és ezek nem egyeznek meg az EU-s előírásokkal. Például az amerikaiak index kialakítása.
márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Na ezért imádok odapörkölni az amerikai szarok elé, mert tudom, hogy élvezik szívni. :D Főleg a teslások.
márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szolovjov ***** válasza:
A füstölős dízelek valószínűleg tuningoltak. Csatachip van rajtuk, meg disznó turbó. Bár tuningolni is lehet füstmentesen, csak az már egy másik tudásszint.
márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!