Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van ma a B csoportos...

Mi van ma a B csoportos Rallyautókkal, hol vannak ma?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy néhánnyal még néha mennek a RallyLegenden. Ha egyáltalán azok azok. Vagy azok is csak replikák? De hol vannak ma az eredetiek?

márc. 12. 10:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#9

Miért ölnének pénzt időt munkát a javításba, ha a továbbiakban csak nézegetni lehet? Max. a kasznit kiütik és lefestik, de egy motort váltót fölösleges rendbetenni, amikor csak a kiállítócsarnokba fog állni.

Talán az életben nem fogják beindítani...........

márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11 Hidd el, akik ilyet tartanak, az tart személyzetet is arra aki karbantartja, esetleg néha be is röffenti.


Azért ölnek pénzt időt a javításba, mert brutál összegeket ér egy ilyen autó.

Maradjunk annyiban hogy ismerősi körben volt EREDETI 30+ éves A csoportos legenda. 120 ezer euroért adta el. olyan versenyautók vannak eltárolva hogy nem is gondolnád. És sokkal versenyeznek is. pár éve nálunk is volt a "Hungaroring Classics" ott láthattál igaz pályaautókat de rengetek 60 évvel ezelőtti tehnikát, is és nem himihumi sétakocsikázáson, hanem rendesen ütötték őket, össze is csukták a Lola T elejét.. tuti hogy 1 hónappal később már meg volt javítva...

márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 teljesen igazad van! Én amúgy eléggé nagy Rally lexikon vagyok. Főleg itthon. Rengeteg versenyre járok minden évben. Nagyon sok versenyzőt és navigátort ismerek. És nagyon sok itthoni Rally autónak tudom a történetét. Azt is tudom, hog Mekler Lacinak van Lancia037-ese. És azt is tudom, hogy a Rally Legenden minden évben több B csoportos autó indul. Na de! A többi? Mert nagyon sokkal versenyeztek régen. De mi van ma velük?
márc. 16. 18:05
 14/19 anonim ***** válasza:

#13 pl az S1 audik nem hogy el vannak fogyva, hanem azóta is épülnek néha replikák, hegyi felfutókra pl.


Hát sok gazdag ember magángyűjteményében el vannak tárolva, valszeg komoly kutatómunka lenne megtudni merre vannak, meg lehet akinél van, az nem is kérkedik vele.. akkor tudod meg ha felbukkan egy aukción 300 ezer euroért.

márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 pontosan tudom!!! Itthon is épült mostanában is nem is 1!!! Akkor mind magánkézben lehet?
márc. 16. 19:45
 16/19 anonim ***** válasza:
Magánkézben, versenycsapatok, autógyárak, múzeumok...
márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Fúúú de irigyellek hogy egy rally lexikon vagy!

Sőt még versenyzőket is ismered?! Aztaaaa!

Sok versenyre el szoktál jutni?! De jó neked!


Na de ha ennyire képben vagy, akkor meg mi a bánatnak kérdezősködsz itt a sok tudatlantól? 😁

márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezt a cikket olvastam már akkor, amikor megjelent.
ápr. 6. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!