Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy több lengőkaros futóművön...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Egy több lengőkaros futóművön számít a torony szilent?

Figyelt kérdés
Nemrégen kellett B5.5-ös Passátomon teljes lengőkarszettet cserélni, mert már több dolog is bajos volt elől. Előtte is volt egy halk nyekergés lassú tempón. Szerelőm ki is cserélte a teljes lengőkar szettet, beállíttattam a futóművet. Csakhogy a halk nyekergés lassú menetben, és ezzel összefüggésben egy-egy nagyon ramaty úton való felkoppanás maradt jobb elől. Szerelőm azt mondta, hogy nem feltétlenül éri meg most ezért ismét szétszedni a teljes futóművet, ha a kellemetlen hanggal meg tudok barátkozni. Ugyanis szétesni nem fog, mivel a több lengőkaros futóművekben nincs toronycsapágy, nem mozognak el a gátlók, így nagy gondot sem okozhat, hogy a szilent kikopás miatt nyekereg, meg ritkán felkoppan. Igaza van, vagy csak le akart rázni ezzel a szöveggel? Nem szívesen állítanám neki megint az első futóműnek én sem, de viszont biztonságos futóművet szeretnék. Egyébként a futómű beállítást máshol végeztem, egy profibb szervizben, ott nem mondtak rá semmit, pedig mondták, hogy a szar futóműveket nem állítják be.

márc. 13. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság, hogy ilyenekkel egyik szerviz se szeret foglalkozni. A hibát akár órákig, napokig is lehet keresni, az árát meg nem tudják elkérni.

Ezalatt megcsinálnak csomó másik autót


Otthon tudod magadnak átmozgatva, megnyomkodva kikutatni a hibát.

márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az egyesnek.
márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!