Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlotok első autónak?

Mit ajánlotok első autónak?

Figyelt kérdés

Most lett meg a jogsim és autóvásárlás tervezek...

max ár 550.000 Ft és ha lehet inkább benzines. :)

Tippeket...ötleteket szeretnék hogy milyen kocsit érdemes venni a helyzetemben. Az mégjobb lenne ha konkrét gyártmányt-típust írnátok :)


2010. okt. 25. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Dízelt!!! Golf III/Vento/Passat
2010. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Volkswagent vegyél, nem túl drága ,megbízható,biztonságos,strapabíró és dízellel jobban kársz


Talán Volkswagen 3mas golf

2010. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
amiből van persze benzines is, 2. voltam
2010. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azért mi tudjuk mi a jó :D
2010. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6os Honda Civicet
2010. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
sztem elsőnek 1 zsigát (komolyan) ;)
2010. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

mekkorát, mennyi időset, mire használnád, kényelmi szint, sebesség?

Opel Corsa/Astra F, Fiat Punto, Renault Twingo, Citroen Saxo, Toyota Corolla, Nissan Sunny + VW-k közül bármelyik

2010. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

mekkorát, mennyi időset, mire használnád, kényelmi szint, sebesség?

Opel Corsa/Astra F, Fiat Punto, Renault Twingo, Citroen Saxo, Toyota Corolla, Nissan Sunny + VW-k közül bármelyik


Hát igazából 1.6tól 2.0ig gondoltam, korban olyan 10-15 év közötti, mindennapos használatra kéne, kényelemmel kapcsolatban meg annyi hogy nemszeretném papírdobozban érezni magamat:D szal azért legyen egy kis anyag a kocsiban :)

2010. okt. 25. 21:43
 9/17 anonim ***** válasza:
BARKASZ VAZE!!
2010. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Rövid leszek és tömör. Főleg, hogy az elöbb a chrome befrissítette az összes oldalt, és elveszett mindena mit írtam:P


Szóval MO ra 1,6 nál nagyobbat teljesen fölösleges venni, kihasználni nemtudod, hacsak nem a tesco gazdaságos parkolóban akarsz minden délután otthagyni egy készlet tescogazdaságos gumit, meg egy fél tankot.


Ha nem csak a tipikus elsőautó leszarom, mayd veszek másikat kategóriában keresel, hanem képes vagy előre gondolkodni, akkor pár jótanács, franci autókat kerüld el mérföldekről, vw ket szintúgy, opel, audi még belefér, ha újabb darab, garantálom, hogy valami baja mindig lessz az elektronikának, de ezenkívül használhatók.

Én első körben egy iet javasolnék:


[link]


vagy esetleg őt:


[link]


Most nem sorolom fel az összes jónak mondható márkát.

Irány fel a wikipédiára, és nézd végig az összes Japán autómárkát, szart még nemsikerült csinálniuk.

Jó válogatást!

2010. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!