Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dugokulcs keszlet ami nehezen...

Dugokulcs keszlet ami nehezen nyalodik el (legkulccsal hasznalva)?

Figyelt kérdés
Nemregvettem egy elektromos utvecsavarozot autoszereleshez. Az elso rozsdas csavarnal amihez nehezen fertem hozza mar elnyalodott a dugokulcsfejem (a csavar maga nem!). Valami erosebbet keresek kemenyebb anyagbol.
márc. 14. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ami nem nyalódik el, az repedni fog. Csavarlazító spray-t javaslok inkább.
márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Légkulcshoz, ütvecsavarozóhoz gépi dugókulcs készlet kell. Így keress rá, hogy gépi dugókulcs készlet. Vagy CrMo dugókulcs készlet.

A sima króm dugók persze hogy szétrepednek, nem géphez való.

márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek elég jók, bár nem olcsók:


[link]


A keresőben találsz 3/8 meg 3/4-es készletet is, attól függ milyen géped van. Ha olcsóbb kell, akkor a Genius gépi dugókkulcsokat nézd meg.

márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Yato teljesen jó otthoni szereléshez.
márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fekete, kifejezetten légkulcshoz való fejek között nézelődj.

Mi pl. elég sok Genius terméket használunk, nem csak személyautóhoz, de jól bírják.

márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát jó, én szóltam előre. Berohadt csavart nem erővel kell levenni, hanem ésszel. Végső esetben roncsolással, de akkor ott már kémiai kötés van a fémek között.
márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Berohadt csavarnál a csavarlazitod nem sokat ér...

hogy éri el a menetet pl.?


A roncsolashoz hely is kell.

Amikor egy csavar mélyen van valami zsúfolt helyen (mondjuk multilink felfüggesztés) akkor esélyed sincs csak dugókulccsal hozzáférni.


Légkulcs hihetetlen nagy találmány de tényleg kell hozzá erős dugokulcsfej de én ezeket a több 100ezres készleteket baromságnak találom otthoni használatra.

márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 5-6 eve hasznalok utvecsavarozot, M8-tol folfele egyszer sem tette tonkre a berohadt csavart.
márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!