Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt a legmeglepőbb autóalk...

Mi volt a legmeglepőbb autóalkatrész, amin kiakadtál, hogy milyen minőség?

Figyelt kérdés

Most vettem egy teljesen műanyag kinyomócsapágyat, meg vízpumpát...

A régi kinyomócsapágyat darabokra törtem kézzel simán, gondolom a hőtől szétmállott.


Biztos kibír vagy 150-200 ezret, de.....érdekes.


márc. 15. 01:46
 1/6 A kérdező kommentje:
A csapágy az fém volt bennük, a műanyagba öntve.
márc. 15. 01:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerékcsapágyakból a nagy gyártókon kívül mind hulladék, ez azért meglepő volt számomra. Sőt, már a nagy gyártók is kezdenek az olcsósítás felé menni.
márc. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vizpumpa 6honapot birt ki. Wagon R+ Tudnák mesélni van autoszerelö barátom.

Uj Szimering ereszti az olajat, gagyi alkatrész jó minöségünek hitt gyárto dobozába átcsomagolva mert ugye az drágább. vissza már semmit nem cserélnek. stb stb

márc. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ridex gázrugó a csomagtartó ajtóhoz. Azon kívül hogy alig bírt felnyomni az ajtót fél év után elkezdett rohadni.
márc. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bilstein lengéscsillapító kb 2 évet bírt, pedig állítólag nagy név ebben a kategóriában, és 98%-ban a 8-as főúton közlekedem, ami meg azért elég jóminőségű út. Nem is az volt a baj vele, hogy elkezdte folyatni az olajat, hanem valami széteshetett benne, mert kopogás hallatszott arról az oldalról, mintha a toronycsapágy halt volna meg, miközben azt is cseréltem vele együtt. Most A.Z. Meisterteile van benn helyette, már ez a pár bőven tovább bírta mint a nagy márka.
márc. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szolovjov ***** válasza:
A.Z. Maisterteile benzinpumpa. Kb 10 km-t működött vele az autó.
márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!