Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért dadog az autóm?

Miért dadog az autóm?

Figyelt kérdés
Mercedes benz c180 kompresszor autó hibakódot nem jelez, ha gépre teszik nem mutat semmi hibát, ha megállok vele a lámpánál egyből el kezd dadogni mintha le akarna fulladni akkor elindulni is alig birok vele mert nincs benne erő a fordulatszám alig pörög fel hiába padló gázt nyomok, viszont ha a újra indítom az autót nem csinálja, még megnem állok vele egy helyben, a kulcs kilett mosva( előző tulaj) trafó cserélve lett, sajnos több szerelő sem jött rá mi lehet a probléma :(

márc. 15. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajtsd ki belőle a benzint majdnem üresre és tankold teli 100-assal.

Egy próbát megér.

márc. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

autószerelőt kéne megpróbálni felkeresni


tudom drága lesz, de az autózás pénzbe kerül:)

márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet az is, amit #1 írt, nekem annak idején F Astrával a MOL-os 95 miatt kezdett el egyszer dadogni, meg erőtlenné vált. Sem előtte, sem utána semmilyen más benzinnel nem csinálta ezt, csak akkor egyszer, mikor kényszerből azt tankoltam. Bár, az nem múlik el leállítás/újraindítás után, szóval nem hiszem, hogy ez a baj.


Szintén annál az F Astránál ugyanezt a jelenséget az alapjárat állító szelep hibája okozta. Ha újraindítottam elmúlt, de rövid időn belül, amint dolgoznia kellett volna alapjáraton a szelepnek, ismét előjött a hiba.


Gyakori probléma még a vízhőmérséklet jeladó hibája, fals értéket kap a vezérlőegység és helytelen miatta a keverékképzés.


Mindezeken túl is millió lehetőség van még, kár felsorolni mindet. Ilyet csak élőben lehet diagnosztizálni. Amíg a "szerelőknek" csak annyi a diagnosztika, hogy hibakódot olvasnak, addig sosem lesz meg.

márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
100% hogy nem a benzin a rossz:)
márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!