Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi motoros bukócső megéri?

Az alábbi motoros bukócső megéri?

Figyelt kérdés

Erről az univerzálisról lenne szó:

[link]

Másik oldalon van olcsóbban is ugyan ez.

Nekem egy Kawasaki EN500A Vulcan motorom van, és nem találok hozzá sehol bukócsövet.

Ezért nézegettem ezt, viszont nem tudom, nem túl kicsi ez? Mármint nem annyit érek el csak vele, hogy ha borul akkor szépen át fordul ezen és ugyan úgy a tank sérül vagy más? Kezdő motoros vagyok, aztán szeretném ha a saját bénaságombol elesek akkor minél kevesebb dolog sérüljön a motoron.

Szerintetek megéri ez? Vagy esetleg tudtok jobb opciót ami jó volna a motoromhoz?



márc. 18. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel személyesen egy nagyobb boltot, és próbáljátok odailleszteni a motorra, megfelelő-e a méret, lehet-e rögzíteni, védi-e amit kell, stb.
márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
90%, hogy nem jó. Eleve ezek a bukócsövek úgy vannak megcsinálva, hogy gyári rögzítési pontokra mennek,pl az enyémen egy motortartó konzol csavarozási pontjaira. Így lehet fel se tudod szerelni. Ahogy az 1-es is írta, menj be egy nagyobb motoros boltba, pl Shox, és ők biztos tudnak segíteni, ha mást nem, akkor bukógombát ajánlanak
márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A bukócsövek a blokkot védik, minden más ugyanúgy törni fog, akármit teszel rá.
márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
márc. 18. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez miért és hogyan védené a tankot???
márc. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A motoron amivel vizsgáztam volt bukócső, ezért ha eldőlt akkor a bukocsöre dőlt ami amolyan támaszték volt így nem zuztam le a motor oldalát. Nem az a célom hogy nagy tempós eséseknél védje a motort vagy karambolban (tudom nincs az a cucc ami olyankor védene valamit), inkább arra kellene hogy ha mondjuk a lassu tempos manővereket gyakorlom és bénázok akkor ne zuzzak le semmit a motor oldalán.
márc. 19. 08:17
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Megsúgom, az esések túlnyomó többsége álló vagy araszoló motorral történik, arra van a bukócső. De attól tankot, kormányt, tükröt, kuplung/fékkart simán zúzol.
márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is olvastam már, ezért is van benne a lassutampojú manöverezés a járműkezelési vizsgában. Lehet, hogy nem 100%-os védelem, de attol még szerintem nem árt, ha van a motoron. Plussz egy cruiseren/chopperen mint ami nekem van még jól is néz ki a plusz chrome. 😀 Persze a kinézet csak másodlagos dolog, de ártani nem árt. 😄
márc. 19. 09:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem árt, de ennek az ára is gyanús, meg az is, hogy egy márkaneve sincsen. Sokkal többre mész, ha a te motorod típusspecifikus facebook csoportjába belépsz, és ott megkérdezed, kinek milyen van.
márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írtam már meg nézelődtem ebay-en is. Ebayen van egy ehhez a tipushoz való, de elöbb várok még hátha találok olcsóbban. Jofogáson találtam egy ilyen motort ami épp bontódik, azon van, de nem írt vissza a tulaja. Majd meglátom mi lesz.
márc. 19. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!