Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan szüntesssem meg a...

Hogyan szüntesssem meg a hosszbordás szíj nyikorgását?

Figyelt kérdés

Motorolajat cseréltem a tegnapi nap folyamán és véletlenül egy pici mellément. Pár csepp rácseppent a szíjra és azóta nyikorog. Féktisztítóval már megpróbáltam leszedni egy picivel jobb lett, de még nyikorog. Van erre valami praktika vagy szíjcsere? (kb 1000km van benne így nem szivesen cserelném ha van más mód) Hallottam már szappant meg mézet hintőport, mindent is rá akarnak velem kenetni, de persze mindenki csak hallotta nem próbálta :).

Valakinek van tapasztalata mivel próbálkozzak?


márc. 19. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leslagolnám sima vízzel.
márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csere? Mennyibe is kerül? 2-3k?
márc. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítő válaszokat…

Nem az összeggel van a gond hanem akna vagy emelő nélkül az autó alatt fetrengeni nem kellemes ezt akartam elkerülni. Nem kioktatásra voltam kiváncsi. Egyébként meg egy tökéletes szinte új alkatrészt miért is kellene egyből cserélni? Mitől másabb ez mint egy drágább alkatrész? Első körben mindig javítás ha nem megy aztán csere, legalábbis nekem még így tanították.

márc. 20. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Mint a mellékelt ábra mutatja, az alkatrész nem tökéletes már. Szennyeződött, ezért nem látja el rendesen a funkcióját.
márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!