Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf lV 1.6 16v AZD motorkódú ...

Golf lV 1.6 16v AZD motorkódú Évj:2001 Hatcback Vezérlés csere?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most vásároltam ezt az 1.6 os golfot, az érdekelne hogy egy ilyennél mennyi lehet egy vezérlés csere? Nem spórolni akarok rajta, csak érdekel mert kövi hónapba kicseréltetem és hogy mennyire számítsak. Munkadíjjat mennyit számolnak fel rá? Tudom változó megyénként, de sacc/kb

Én 70-100 közé saccolom

(Vízpumpával együtt)



márc. 19. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb jól saccolod.
márc. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg olyan 200-230ezer körül fogod megyúszni. Eleve nem csak a vezérlés elemeit illik ilyenkor cserélni, hanem.a hosszbordásszijat és annak feszítőjét is, és a szerelők az Unix Bárdi alkatrészárait számolják,nem a netes Kovácsautó vagy Zsu árain adják neked az alkatrészt,mert bár van kedvezményük, de azt megtartják. Uxix alkatrészeit megnézve, illetve a Gates márkát választva, egy hoszbordásszij szett 69 ezer, és egy vizpumpát is tartalmazó vezérléskészlet pedig 105 ezer forint.
márc. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Műhelye válogatja, ha valami pénzéhes rócsild-báró a tulaj, lehúz a lehető legjobban.

Agya annyi meg nem lesz, hogy egy 2001-es évjáratú autót azért vesz valaki, mert a havi bevétele nem 1.5 millió nettó.


Én kb azóta nem hordom szervizbe az autóim, mióta elszakadt egy vez.szíj csere után kb 500km-rel.

márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!