Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túl meleg levegőt fúj a...

Túl meleg levegőt fúj a manual légkondim és túl meleg van a motortérben, mi a baja?

Figyelt kérdés
Na szóval nemtudom, hogy egy hiba e (és igen nő vagyok), de szerintem túl meleg az a levegő amit kifúj a légkondi, 10 perc után lekell állítani mert nemlehet megmaradni a kocsiban. A hűtővíz nem forr fel sosem. De a motortérben viszont nagyon meleg van, szerintem túl meleg. Ahhoz képest, hogy régebben egy fél órás úton se akarta elérni a normál üzemi hőmérsékletét a víz, mostmeg 10 perc alatt bemelegszik. Na és ez a gyanús nekem. Ha valaki hozzá tud szólni ehhez, és nem leoltani, hanem érdemben nyilatkozni, azt megköszönném. A további szükséges kérdésekre is szívesen válaszolok.
2010. okt. 26. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gyorsan felmelegszik a hűtőfolyadék?nem forr,ha jól értelmezem,igaz?
2010. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nemforr fel sose igen, csak a régihez képest nagyon hamar eléri az üzemi hőmérsékletét
2010. okt. 26. 12:39
 3/12 anonim ***** válasza:

lehet a hengerfejnek baja.az nem jó,mert hengerfejet kell cserélni és nem olcsó.de nem biztos,h ez a baja csak tipp.menj el szerelőhöz.

szintén csaj:)

2010. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen régihez képest melegszik ez be hamarabb? Ez egy másik kocsi? Vagy ugyanaz a kocsi, de változott vmi? Légkondit miért használsz hidegben? Nem fűteni kéne? Vagy benyomod a klímát, és fűtésre rakod? Kicsit összevissza írtál, vagy én vagyok álmos.
2010. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
te vagy álmos:)
2010. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ugyanaz a kocsi. nyár előtt nemakart sose normálisan melegedni, a hűtővíz csak sokára érte el a normális hőmérsékletét, mostanában meg kb 10 perc elég neki.

és ez érdekelne h mitől van, nem cseréltem termosztátot, semmit sem csináltam vele, magától lett ilyen.

2010. okt. 26. 13:38
 7/12 A kérdező kommentje:
nemaz a légkondi hanem másmilyen :D akkor mondjuk fűtésnek na.
2010. okt. 26. 13:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Má bocs de a te légkondid 100% hogy nem tud meleg levegőt fújni, csak hideget. Szóval ha meleged van vedd le a fűtést. :) Nyáron valszeg azért nem tűnt fel, mert nem kapcsoltad be. ;>
2010. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ajjj nemár.....nyár előtt...használtam a fűtést. mert fáztam. akkor nemlégkondi a neve, hanem nemtudom mi, amit bekapcsolsz ha fázol, és meleget fúj. ígymár világos?

de hogy érthetőbb legyen az egész, a lényeg az, h kb 3szor olyan gyorsan éri el az üzemi hőmérsékletét a víz, mint mondjuk tavaly ugyanekkor. na. tavaly mégha félórát utaztam vele se melegedett fel annyira h meleget fújjon rám, mostmeg 10 perc alatt fúj olyan meleget h meggebedek a melegtől.

2010. okt. 26. 14:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Az autó nem megy véletlenül teljes szívatóval üzemi hőfokon is? Mert ez is okozhatja hogy hamar bemmelegszik a motor.
2010. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!