Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapestről Győrig pontosan...

Budapestről Győrig pontosan melyik megyei matricákat kell megvenni? Azért a 20km ért meg kell venni a Fejér megyeit is?

Figyelt kérdés
márc. 22. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell. Sajnos ez egy 3 matricás út.
márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azon a szakaszon nem autópályán mész. Te döntöd el, milyen gyakran jársz arra, meg mit bír el az éves költségvetés. Én is úgy voltam vele, hogy ha az M4 Szolnok megyei szakasza mostantól fizetős, akkor azon a szakaszon megyek a sima 4-esen. Aztán rájöttem, hogy az kb. plusz fél óra az útidőbe, miközben annyi a megyei éves matrica, mint motorkerékpárra két darab 10 napos matrica. Vagy átfogalmazva, olcsóbb, mint három doboz cigi. Úgyhogy idén megvettem arra a megyére is.
márc. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tatabányánál kiméssz és Biatorbágynál meg vissza.

Én nem vennék , ha nem éves matricám volna.

márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
márc. 23. 07:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pest, Fejér, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron


Amióta átadták a szárligeti lehajtót, azóta sajnos kell a Fejér megye is. De kikerülheted: Bicskénél lejössz, Tatabánya-óvárosnál visszamész. Mivel ott nincsenek települések a régi 1-esen, így nem olyan jelentős az időveszteség.


A GYMS megyeit is megspórolhatod, ha Győrszentivánnál lejössz.

márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Ha egyszeri út akkor egyet se szabad venni.

Kilehet szépen kerülni és lehet még egy fél órával se lesz hosszabb az út.

márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6: legalább 1 óra a különbség, de ha nagy forgalom vagy sok traktor van az utakon, akkor több. Nem mindenki időmilliomos.
márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Meg idegrendszer kérdése is. Múltkor gondoltam, szépen nyugiban a 7-esen megyek a Balatonra, hát, kb. Érdnél döntöttem úgy, hogy inkább megveszem az egynapos kiruccanás kedvéért a 10 naposat.
márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, mióta van a plusz lehajtó meg kell venni a Fejér megyeit is. Egyébként baromi hosszú idő, mert minden irányban sz/r kerülni az M1-et, pláne forgalmas időpontban
márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Végül megvettem mindet. Nem ismerem annyira az m1 et. Nem akartam belefutni esetleg abba ,hogy rossz helyen megyek le aztán jön a büntetés. Viszont roppant zavaró , hogy ilyen rövid szakaszért plusz 1 matrica kell. Szerintem nem volt 10 perc az a szakasz.
márc. 24. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!