Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet egy 2014-es...

Hogyan lehet egy 2014-es kiadású suzuki swiftből kiszerelni a hátsó ülést?

Figyelt kérdés

Számtalan szerelési könyv található a neten, de a 2005-ös kiadás volt az utolsó. Ezután a gyáriak megálltak a tájékoztatással . Pl. a 2010-es facelift, jónéhány változtatáson ment keresztül, (műszerfal, ülések, lámpák, stb.) ám ezekről még nem adott ki a gyár javítási kézikönyvet.

(vagy csak én nem találom?)

Segítséget kérek, akár a 2010 utáni javítási kézikönyv elérhetőségében, akár az említett hátsóülés szerelése kérdésében.

Köszönöm.



márc. 23. 13:12
 1/7 hypno ***** válasza:
márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hypno ***** válasza:

Vagy itt van ez. Igaz 2017-eshez, de jó eséllyel használható lesz.

[link]

márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Sajnos ez nem az amit keresek, a két link csupán az általános kezelési útmutató, és az én kérdésemre nincs benne válasz.

márc. 23. 14:57
 4/7 hypno ***** válasza:

Próbáld valamelyik Suzuki swift klubot. Ott jobb esélyed lesz.


[link]

márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4.

Köszönöm, már ott is nézelődtem.

Az a baj, hogy az ilyen fórumokon megjelenő kérdések, leginkább a kezelőszervek használatáról illetve a műszerfali beállításokról szólnak.

(holott ilyesmik pont benne vannak a kezelési könyvben) 😔

Viszont az ezektől eltérő kérdésekre egyáltalán nem ad útmutatást, illetve az esetek 90%-ban az a válasz, hogy "keressen föl egy Suzuki szakszervizt".

Nem egy szájbarágó leírást keresek, nem az a kérdésem, hogy hanyas kulcs kell hozzá, és jobbra vagy balra kell-e tekerni?

Akár egy fotó, egy robbantott ábra is elegendő lenne.

No majd megoldom, csak így sokkal tovább tart.

Azért köszi.

márc. 23. 16:33
 6/7 hypno ***** válasza:

#5


Csavar lazításhoz balra kell tekerni, mert jellemzően minden jobbmenetes. (Kivéve a baloldali bringapedált, mert az balmenetes :) )


De biztos, hogy kell hozzá kulcs?

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=qiuA0hXFi_o

márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, természetesen a "merre tekerjem?" csak egy példabeszéd volt.😁

Amúgy nem hagyott nyugodni, tegnap este belámpáztam alá, és addig feszegettem, amíg engedett.

Valóban kulcs nélküli, az ülés alatti keresztgerendában két műanyag hüvely van, abba kell belepattintani az ülés aljából kiálló U alakú fület.

Annyi plusz, hogy a jobboldalon a támla alatt, van még egy beakasztó kampó is.

Különben az egész kiemelése és visszapattintás kb. olyan emelő mozdulattal jár, mint a régi zsigulikon a hátsó ülés esetében.

(miért nem lehet ezt egy sorban leírni vagy egy képpel bemutatni a kezelési könyvben?)🤔

Még egyszer köszi.

márc. 24. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!