Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itthon milyen jobb kormányos...

Enkidu kérdése:

Itthon milyen jobb kormányos autót vezetni? Hozzá lehet szokni, vagy mindig egy plusz kockázatot jelent?

Figyelt kérdés
márc. 25. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

szopás


nem igazán tudsz előzni mert nem látod hogy jönnek-e szembe


jobbkezes utcáknál szintén szart se látsz


sorompoknál önkiszilgáló benzinkúton és egyébb helyen ahola kocsiból kinyulva kell fizetni, vagy gombot megnyomni, nem jó oldalon űlsz és ki kel szállnod ha nincs utas aki megoldja helyetted


Jobbkormányos autó akkor s e kéne ha fizetnének érte hogy azzal járjak.

márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Értem, köszönöm.
márc. 25. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szívás vele menni, az egész infrastruktúra, közlekedés, stb., balkormányosra van szabva.
márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Atmenetileg? Tobbszor csinaltam, nem durva, foleg ha van veled egy utas. Mindennapi szinten viszont ahogy elso irta, szippiri.
márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha Angliában élsz és 5 évente egy hónapra hazajössz vele családot látogatni, akkor úgy élhető.

Ha viszont Magyarországon élsz és úgy szeretnél venni ilyet, azt ne tedd! #1 kifejtette miért nem jó ötlet, amire persze akár legyinteni is lehet, hogy “úgyse járok parkolóházba / Auchan benzinkútra, nem akarok előzni”, de az élet nem így működik, ráadásul - hacsak nem valami extrém ritka típus - lesz egy eladhatatlan autód. Egyébként természetesen hozzá lehet szokni, mint kb. mindenhez a világon, de évek múltán is szívás lesz kiszállni vagy sportolókat megszégyenítő nyújtási gyakorlatokat végezni egy parkolóba való bejutásért.

márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Random kérdés, akinek van vele tapasztalata (csak így felötlött bennem)


Pályázó autónak van valami hátránya? Meg ha egy mindennapi szituációban kéne értékelnetek egy 10es skálán, ahol a 10es a balkormányos élmény, az 1 meg a vezethetetlen használhatatlan, hova raknátok?


Vezettem már jobbkormányosat, de csak balratarts országban, szóval ezért érdekel.

márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
1. Ha végig gondolnád pont a jobb kezes utcáknál lehet jobban szét látni ebből.
márc. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Attól még, hogy hozzászoksz, plusz kockázat marad


#1 mindent leírt.


Max valami japán belpiacos driftgép, közútra világért se.

márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

7/8 anonim ***** válasza:

Fejtsd ki te agysebész xd

márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az igazi abból a szempontból hogy már az előzés felejtős a kilátás miatt, ha csak nem szerelsz kamerát a bal oldalra és egy képernyőt a kormány mellé hogy lásd mi történik a másik sávban éppen, de ez nem egy életbiztosítás én szerintem, viszont némileg jó segítség. Na meg ha olyan pontokra térsz be ahol parkoló jegyet kell kiszedni, gombot nyomkodni, fizetni az autóból az sem egy igazán egyszerű dolog egy ilyen autóból.


Tehát egy napi használatra mindenféle szituációban nagyon nem jó. Ha mondjuk másod autónak kell kirándulásokra vagy épp egy régebbi vagy különlegesebb típus amivel eljársz találkozókra meg ilyenek arra így rendben van.

márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!