Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan lehet féknyereg tartót...

Honnan lehet féknyereg tartót rendelni Peugeot 301 1.2 VTi (53 kW, 72Le) autóhoz?

Figyelt kérdés
Útegyenetlenségek esetén, illetve bal kanyaroknál szokott kotyogni az autó. Autószerelő szerint silentek, és egyebek rendben vannak, a próblémát a jobb első féknyereg tartója okozza, amit cserélni kellene. Sehol nem találtam alkatrészt, az autószerelő sem.

márc. 25. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A helyileg illetékes Peugeot képviselet biztos tud szerezni. 😉

Szerintem a PSA raktáraiban akad, és még el is adják neked, ha szépen kéred.

márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

301? Akkor az a 208-as féke

Most vagy megrendeled a gyári újat vagy bontott, de érdekelne a szerelőd magyarázata, mert nem találkoztam meg soha olyannal hogy maga a tartóvas okozna zörgést


Egyes: a psa mint olyan nem létezik 2021 január óta

márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

#2


Hogyne létezne? Lol. A Stellantis csoport a világ legnagyobb autóipari társulása, és ennek része a PSA.

márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

ÖN: Jártam már így, hogy kellett cserélni ilyet, szép csilingelő hangja van kátyus úton.

OFF: 😉#2 OK akkor Stellantis. Voltam az Opelnél amikor eladta a GM az akkori PSA-nak. És menni kellett fejtágításra. Az "új" 1.5 TurboD motor kapcsán. Valaki felrikkantott, te ez 1.6-os Pezsó HDi, erre letolta az előadó, hogy ne pözsózzon, ez az új PSA 1.5 TurboD, és különben is a Fordosok adták kölcsön a demómotort. 🤣

Régi szép idők. Pár hónappal később már vígan pözsózott ő is.

márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 jogilag megszűnt amikor beleolvadt a stellantisba


A peugeot és a citroen a stellantis része, nem az ő múltbeli társulásuk


Mi a lol? a tájékozatlanság?

márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert semmi értelme annak, amit beszéltek, kiscsibém. A Stellantis a nagy anyacég neve. De ez több cégből áll. FCA olasz ága, FCA amerikai ága és a PSA. Ezek független cégek a mai napig. Autóipari beszállító cégnek dolgozom, rengeteg PSA plantre szállítunk szerte Európában. A rendszerből kiálló számla PSA, PCA (PSA logisztikai leányvállalata) stb. névre szól. Akkor mégiscsak léteznek...


Ezen logika szerint nem létezik Audi, Skoda, SEAT, MAN, Bugatti stb. márka, mert ezek mind a VW csoport részei. Nem létezik Maserati, csak Fiat. Nem létezik Smart vagy Daimler Trucks, csak Mercedes. Nem létezik Rolls Royce, csak BMW. Nem létezik Alpine, csak Renault. És még lehetne folytatni...

márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor fel szoktam hívni az alkatrészboltot, ahonnan évtizedek óta rendelünk és másnapra megvan ami kell.
márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!