Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 325i E93 vélemény?

BMW 325i E93 vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék elsőröban tulajoktól vagy olyanoktól akik szereltek már ilyen autót (cabrio kivitel) Mik a buktatók mire érdemes figyelni ki mennyire ajánlja? (BMW-t nem kedvelők kíméljenek, és sem vagyok BMW fan, soha nem is voltam de ez az autó megtetszett.)

márc. 26. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik évjárat? 2007 augusztusáig volt N52, azután N53 motor. Amúgy nincs gond velük, vezérlés és csapágyak kényesek azon felül nincs velük nagy gond.
márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocs kimaradt. BMW 325i (2007-2010) cabrio
márc. 26. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:

N53 motornál (nagyon) gyakori az injektorok, nox szenszor, nagynyomású szivattyú hibája, ezeknek a javítása (sok)százezres nagyságrendű


(n53 esetében már a 25i is 3 literes motor)


Egyébként sokéves bmw (részben szervíz)tapasztalattal azt mondom hogy az e9x széria jó


Arra érdemes figyelni hogy ha veszel egy ilyen autót ne okozzon gondot egy beeső párszázezres javítás (NOx szenzor 200 ezertől indul, az összes általam ismert n53 motoros autóban volt már cserélve, egy db injektor 400 euro, járt nálunk autó amiben kapásból cserélni kellett mind a hatot)


Bár ez csak a személyes véleményem de szerintem nálunk időjárási szempontból nem éri meg kabriót venni, hacsak nem második-harmadik autódnak szánod, az e93 ráadásul a fém tető konstrukciója miatt nehezebb ami érezhető is. Ha megtetszett a forma én egy n52 motoros e92-t néznék.

márc. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Néztem egyet közben, Bmw 325iből látványosan jön a gartelgáz kupak lecsavarás után. Ha jól tudom ezeknél a benzineseknél már vákumosan van megoldva és ha lecsavarod a kupakot a járó motornak le is kellene állni nem? Milyen lehetséges bajok okozhatják ezt a kartelgáz mennyiséget?
márc. 30. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!