Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt turbó feltoltot ti...

Használt turbó feltoltot ti vennétek?

Figyelt kérdés

Dizelbe.

Újonnan 240 használtan 50.


márc. 28. 00:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Egy turbó nem megy tönkre csakúgy, meg kéne keresni az okát is, nehogy megint ez legyen a sorsa. Vennék használtat, ha ki lehet próbálni kivétel előtt és jónak találja egy szaki.
márc. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha jó a saját ház, akkor középrész csere. Ha nem, akkor jó állapotú bontott, korrekt helyről. Újat akkor, ha sok évre/km-re tervezel. Milyen autó amúgy?
márc. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs törve , a csapácsa jó akkor meglehet venni.

Meg a lapátok is épek.

márc. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olcsó bontottat nem mernél venni, mert lutri. Ahogy előttem mondták esetleg köéprész csere vagy felújított turbót venni biztonságosabb.
márc. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem, inkább újíttatnám fel a sajátot számlával
márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A 240 is gondolom utángyártott/felújított darab. Gyári bontottat vennék, de bevizsgáltatnám, ha kell felújíttatnám, ha a sajátom olyan gatya, hogy gazdaságosan már nem is felújítható.


Nálam a sorrend:

1. Saját gyári felújítása.

2. Gyári bontott.

3. Új gyári, nyilván mérlegelve az árát. Ha hét számjegyű összeg és többe kerül, mint amit a komplett autó ér, akkor nem opció.

4. Utángyártott/felújított, ha nincs más lehetőség.

márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem kb 2 hete fütyül erősebb gázadáskor ezért gondolkodtam a cserén milyen árban mozog körlülbelül egy javitás?
márc. 29. 01:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém mindig is fütyült hideg motornál ha pumpálgatom a gázt. De bemelegedve semmi. Más gondot nem okoz, tízen éve ilyen, rosszabb nem lett. Nem füstöl, jól fogyaszt, erő van benne. Műszakin is minden gond nélkül hivatalosan átmegy. Szóval csak emiatt én nem bántom.

A felújítás típusfüggő. Új középrésszel nagyságrendileg 100.000 Ft környékéről indul.

márc. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem viszont eddig soha es gyengebb is lett a kocsi szerelok munkadijaval nekem ki is jonne kb 80 bol egy bontott azert gondolkodtam inkabb a cseren
márc. 29. 10:14
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerelőm*
márc. 29. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!