Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan alakíthatom át a seatot?

Hogyan alakíthatom át a seatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok!vettem egy seat toledo 1.9 tdi,81kw-os autot.Az lenne a kérdésem hogy eztet hogyan alakíthatom át sportosra? Pl(milyen típusu nagy turbót vegyek rá? Milyen coolert? Mit vegyek meg rá,hogy a hangján is javítsak? Meg ilyenek) segítségér köszönöm!

márc. 30. 04:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, inkább ne akard otthon átalakítani mert a végén lesz egy üzemképtelen autód.

Vidd olyan helyre ahol értenek hozzá. Ott megbeszélitek mi lenne részedről az igény, és pontosan tudni fogják, hogy azt hogy oldják meg

márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,evvel tisztában vagyok. De vannak auto szerellő barátaim is,meg családtagok is akik össze raknák nekem.Csak gondoltam hogy megkérdezem aki már csinált ilyet hogy mit alakított át rajta,es miket vett hozza.Mert ők se tudják pontossan hogy,milyen fajta turbo kellene rá meg stb. Úgy tervezem hogy a motor jól nezzen ki,tudom hogy dízeleknél nem lehet olyan jó hangot kovácsolni,de kihoznák belle valami plusszot,és aztán meg tennék rá egy 300+lóerőt kb.De ahoz át kell csinálnom.Ezért kérem a tanácsot hogy aki már csinált ilyet az miből mitt vett? Meg ilyenek
márc. 30. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Haha, 300+ lóerő.

Oké,

Akkor irány a S&C csoportok face-n (innentől már nem irónia), ott lesznek ilyen 300+++ lóerős, padon sose járt TDI-k. De kb. ugyanazt lehet rárakni, mint a hasonló Golf-okra.

De jobban jársz, ha rendberakod és használod gyári/felújított állapotban. Akinek csak nagyjából 500k-ja van autóra, annak nem lesz pénze már arra sem, hogy megépítsen egy 300 lóerős TDI-t, fenntartani meg pláne nem lesz.

márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!