Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A forza autóudvaral mi lett?

A forza autóudvaral mi lett?

Figyelt kérdés
valaki tud valamit róla?

márc. 30. 14:07
 1/4 dirtboy ***** válasza:
Ott gesztelynél a korábbi kereskedéssel?
márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 igen arra gondolok
márc. 30. 14:59
 3/4 dirtboy ***** válasza:

A korábbi tulaj és feleslége lebukott a sok csalással. Mikor csak karosszériázott is egy mocskos ember volt mocskos dolgokkal de amit használtutó kereskedőként csinált az durva. Nem csak hogy kamu javításokat csinált az autókon hogy nagyobb nyereséggel eltudja adni de úgy tudom többször adott el kamuból autót,fizettek neki aztán a kocsit hetekóta nem tudták átvenni. Face csoport is lett ahol lehetett jelentkezni a károsítottaknak. Nekem anno karosszériásként egy alváz védőzéskor szakította be a sárvédőm. Sajnos sár volt és sáros helyen is állt így munka után nem néztem meg az alját,sőt később sem. csak aztán mikor cseréltem a kereket vettem észre hogy nem emel az emelő. Akkor vettem észre hogy azért mert lyukas ott ahol emelni kellene. Csak nála tudott beszakadni sehol máshol. Legjobb barátom meg egy peugeotot akart nála eladatni viszont hibát jelzett a kocsi. A pali a katalizátort fúróval kifúrta hogy állítólag úgy jó lesz mert a hibát eltünteti és a 700-800ezres kocsiba nem kell új katalizátort venni. Hát nem lett jó. Aztán meg a katalizátort sem akarta kifizetni amit átfúrt és nem is az volt a baja.

Mostis úgy tudom használtautókat árulnak ott csak már más valaki.

márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az szép
márc. 30. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!