Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb. hány ft körül van egy...

Kb. hány ft körül van egy 2101es lada teljes motor felújítás?

Figyelt kérdés
elméletileg nincs sok baja, de ha már szét van szedve (és nem olyan vészes az ára) akkor mindent ami kicsit is kopott, azt kicseréltetem a szerelővel. Nem kell pontos ár, csak úgy kb., mert nekem még szűz ez a dolog. Barátom szerint aki hobbi szinten szerel ladákat, ő azt mondta hogy a főtengely, hajtókar csapágyakat kell cserélni, meg lehet hogy főtengelyből is kell egy kicsit esztergálni és ezek legdrágább részei a dolognak. szóval kb ezekkel a legdrágább dolgokkal együtt mennyi az ára?
márc. 30. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Hiába olcsó az alkatrész ha magad nem tudod megcsinálni akkor szerelőhöz kell vinned és ott bizony elég komoly óradíjak vannak, és ez nem 1-2 órás meló.


Valaki olyan kellene aki ladás és vágja mennyi időbe telik ez és mennyi az alaktrész de én alsóhangon mondok egy 300e-500e forintot.

márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!