Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol érdemes jogsit csinálni...

Hol érdemes jogsit csinálni Budapestről mennék.? Székesfehérvár vagy inkább Esztergom? Illetve melyikbe?

Figyelt kérdés
Budapesten voltam ott már nem szeretnék.

ápr. 1. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Esztergom
Székesfehérvár
4 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik közelebb van.
ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Tuzséron jobb most csináltatni.
ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lőkösházán a legjobb.
ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Budapestnek van 23 kerülete, de te inkább másik megyébe ingáznál. Az aztán okos.
ápr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fehérvárt nem ismerem, de Esztergomban nincsenek nehéz vizsgaútvonalak. Van egy komolyabb lámpás kereszteződés a rendőrségnél, megy egy fosadék a dobogókői és a kórház utcájának találkozásánál. A többi nagyjából egyértelmű, az ajónyitási távolságtartáson szoktak megbukni emberek.
ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5 Szerintem nem az útvonalakkal van problémája, hanem az oktatókkal. Én az A kategóriát a 10-17. kerületekben csináltam, a B-t meg még annó Szolnokon, hát, Pesten kisebb és könnyebb volt a forgalom.

Amúgy kérdező, ennyi erővel menjél Szurdokihoz Tatabányára. Na, ő tényleg egy nagyon türelmes oktató, aki tényleg jól is oktat, nem a vizsgaútvonalon végigmenni tanít meg, hanem ha figyelsz is rá, több közlekedési érzéket ver beléd forgalmi vizsga előtt, mint amennyit a többség friss jogsival fél év alatt magára szed.

ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#4: Amúgy Budáról közelebb van Fehérvár, mint bármelyik kül-pesti kerület.
ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lenne közel? Pont Fehérvárig van folyton bedugulva az M7. Külpestre meg hopp, valamelyik villamos+metró meg zónázó vonat.
ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8: kocsival fél óra Fehérvár a XI. es XXII. kerületekből. De mivel jogsit akar csinálni a kérdező, nem hiszem, hogy kocsival menne.

Vonattal meg Déliből 45, Kelenföldről 38 perc.

ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Hol fél óra? Nekem motorral több, mint fél óra, pedig amíg 30-nál lassabb a sor, elmegyek köztük. Te milyen napszakban jársz Fehérvárra, hogy neked csak fél óra? Mert nekem a Szolnok-Ferihegy a fél óra, de Fehérvár felé nem olyan a forgalom.
ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!