Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan érdemes ladát tuningolni?

Biró_Zs kérdése:

Hogyan érdemes ladát tuningolni?

Figyelt kérdés

Van egy 1300ccm-is 2107-es kockaladám.Az lenne a kérdés ,hogy ,hogyan érdemes nekiállni a fejlesztésnek mint motor:(nagyobb,fúrás,kompresszió ,kipufogó stb.) vagy futómű:( niva rugók vágva stb.)

Milyen egyéb márkákból lehet bele alkatrészeket rakni?

Milyen webshopok vannak ahonnan lehet alkatrészeket venni ésszerű áron ,nem feltétlen gyáriakat (pl.:szívócsonk ,karburátor ,hátsó fék szett)?



ápr. 1. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresel havert, belépsz ladás csoportokba, még több infót is fogsz kapni, mint szeretnél.
ápr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szolovjov ***** válasza:
100%
Én azt hittem hogy a 07-esek mind 1500-asok. A szíjjas motort egyébként kevés motorépítő tuningolja, pedig van előnye is. Pl a zsebes dugattyú. Sok szakember van a témában. Havassy, Bajor, Laca, stb.
ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alföldi vagy?
ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. VEgyél normális autót
ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-esnél a pont!
ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 A Lada egy hobbi. Simsont sem ajánlanék már jó pár éve senkinek motorként, de ha valakinek az a hobbija, hogy egy egyszerű szerkezetet szerel egész hétvégén, mert addig sem csicsereg az asszony, akkor hajrá. Nekem is van haverom, akinek az első gyerek előtt a Lada volt az egyik legfontosabb hobbija, kijártak a ladás haverjaival a határba stb.
ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!