Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.2 PureTech (82Le) motorok...

Morzsi007 kérdése:

1.2 PureTech (82Le) motorok tényleg ennyire rosszak, hogy nem szabad megvenni a használt autókat ezzel a motorral?

Figyelt kérdés

Ha igen, mégis mivel lehetne kiküszöbölni, hogy ne érjen meglepetést az új tulaj. Gyakoribb vezérlés cserével, olajcserével?


2015-2017 között gyártott motorokról lenne szó.



#Peugeot 1.2 Puretech
ápr. 2. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Semmilyen használt autót nem éri meg megvenni.
ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Megszabad csak nem biztos, hogy jó lesz.
ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Felmerül a kérdés, hogy miért ragaszkodtok egy olyan konstrukcióhoz, ami hírhedten rossz?


Hallottál már gondolom a Prince motorról, igaz? Általában top 1 az elkerülendő motorok listáján, csak sokan azt hiszik, hogy azt már jó ideje nem gyártják. Ez hamis állítás - a PureTech pontosan a Prince modernebb elnevezése, nyilván dolgoztak rajta azóta több ízben is, de mindig problémás volt, főleg a vezérlés tájékán.


Persze, lehet vele élni, sokan tartanak életben korai Prince motoros autókat is, de irreálisan magas szervizköltségekkel kell számolni ahhoz mérten hogy milyen autóról beszélünk. Jobban jársz valami kiforrottabb / stabilabb konstrukcióval, annyira nem jók az autók amibe ezeket szerelik hogy megérje értük szívni.

ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt én se értem. Ha meg tudod, hogy rossz akkor felesleges a kérdés.
ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
208-asok tetszenek, a feleségemnek kellene, a régi 206 helyett. Tetszik a belső dizájn és olcsóbb, mint a hasonló autók. Dehát nem hiába. Mazda 2-es a másik befutó, de kb 1M-val többe kerülnek több km-rel. Ezért futottam még egy kört a Puretech motorokkal, de akkor hiába. Még most is gyártják őket, ha jól tudom.
ápr. 2. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!