Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es 400-as Suzuki Burgman...

Pintér László kérdése:

2001-es 400-as Suzuki Burgman 5 literes fogyasztása soknak számít?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát eléggé. Mivel egy 1200 kilós 1.5-ös motorral szerelt autóval ki lehet hozni 6 alatti fogyasztást.
ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én is úgy hallottam, hogy olyan 3-4 liter a fogyasztása. Bár gondolom az újabbaké, de azért a 4,9-5 litert kicsit sokallom. Mitől lehet ez?
ápr. 3. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az 1200 köbcentis 240 kg-s 136 lóerős sporttúra motorom eszik 5 litert, amikor kicsit húzogatom a bajszát.
ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi lehet az oka? Érzésre nincs semmi baja, szépen megy, húz.
ápr. 3. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Motor fogyasztását azért ne hasonlítsuk össze az autóéhoz, mert teljesen más fordulaton dolgoznak. 1.6-os autóm, 100-nál forog 3-ezret, a 650-es motorom meg 5 ezret, mert így van áttételezve, illetve egy motor jobban kivan hegyezve teljesítményre, ahhoz meg kell az üzemanyag Előbbinek 7 liter az átlaga, utóbbinak meg 5 körül. De egy 50-es kétüteművel is meglehet etetni 4 liter benzint 100-on. Minél kisebb köbcentis egy motor, annál jobban le van áttételezve, ráadásul a Burgmannak a CVT váltója ha nem jól működik, akkor ott simán lehet többletfogyasztás, viszont motornál a fogyasztás erősen gázmarkolatkezelés függő ;)
ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi a jele annak, ha nem működik megfelelően a CVT váltó?
ápr. 3. 18:28
 7/8 Szolovjov ***** válasza:
Munkatársam is azt mondta, hogy 4 liter alatt lehet tartani a 400-as Burgmant. Neki kettő is volt.
ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor a váltóval lehet sztori?
ápr. 4. 06:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!