Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ervenyes parkolojeggyel buntetes?

Ervenyes parkolojeggyel buntetes?

Figyelt kérdés

Par hete ugy jartam, h megalltam a munkahelyem elott autoval szabalyosan a kijelolt parkolohelyen. Ez a munkahelyem es a parkolom kozott kb 30meter. Mikozben setaltam automatikusan inditottam mobilon a parkolast, es mire leultem az ablakombol kozvetlenul lattam, h mar teszi ra a piros csomagot az ellenor a kocsimra.

Megneztem a parkolo or tasakjatn az idot es az en inditasom majd em megegyezett hajszalnyival HAMRABB indult az en parkolasom. ( a parkolo ore 13:40:09 mig az enyem 13:40:00 kor indult es a munkam vegezteeig (kitartott amig el nem hajtottam az autoval.)


Megfellebeztem emailben, elkuldve az online jegyemet h legyenek szivesek torolni a birsagot ugyanis ott az ervenyes parkolojegyem, az 5 perces turelmiidot meg sem emlitettem.

Erre fel, bekertek tolem a forgalmimat, es alapdijas dijszabasrol beszelnek, ugy h ervenyes parkolo jegyem van/volt?


15 napon belul adtam be a fellebbezesemet a buntetes ellen, de elkepedve allok az elol, h milyen jogon kerik el a forgalmimat egy jogtalan bunteteshez?

Megkerdeztem az illetot, illetve sehol

Nem talaltam ehhez a kozterulet honlapjan szanalyzatot, ugyanakkor ami engem erint pozitivan ahhoz igen.


Ilyen jogtalan eljarashoz kihez fordulhatok? Fogyaszto vedelem?

Videki kozteruletesekrol van szo.


ápr. 3. 15:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!