Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hanyadjára sikerült a c...

Kinek hanyadjára sikerült a c kategória?

Figyelt kérdés

Sziasztok kinek hanyadjára sikerült a teherautó jogsi vizsgái?Főleg a rutin meg a forgalmi?

Köszönöm a válaszokat :))



ápr. 3. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Elsőre minden (KRESZ, rutin, forgalmi)
ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

És máris lepontozzátok az 1.-t?

Pedig nekem is elsőre sikerült minden.

Gondolom ez is le lesz pontozva.

ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a rutin nem sikerült,de ment a pipa minddkettőnek🙏
ápr. 3. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is elsőre minden. ráadásul, én B és C-t együtt csináltam, így tesztlapból egyszerre 4-et kellett tölteni 93-ban

A pontozást meg inkább hagyjuk! Nem is értem az olyanokat, akik ide járnak lepontozni az összes választ.

ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Apámnak annó úgy sikerült, hogy fél évig semmilyen járművet nem látott, reggel 8-kor beült egy órát vezetni, 9-kor már vizsgázott. De ő táltosnak született, nem volt hat ujja, csak random volt nagyon ügyes. :D (Amúgy látom vezetni és kicsit temperamentumos, de tényleg tudatos és érzi a járművet, amiben ül.
ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!