Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320i E93 vélemény?

BMW 320i E93 vélemény?

Figyelt kérdés
Aki tulajdonos mit tudna elmondani róla? Mire érdemes figyelni vásárláskor? 2008 cabrio

ápr. 4. 11:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mire érdemes figyelni vásárláskor?"


Hogy ilyen 4 hengeres pöcsköszörüt ne vegyél meg.


Ha meg mégis megveszed, akkor kb. mindenre. Nincs ilyen okosság, hogy mondjuk az ajtókat nézd meg, mert szoktak a peremnél rohadni.

Az ilyet el kell felejteni. Futómütöl a motoron kersztül a szervizkönyig mindent.

És fontos az is, hogy vigyél valakit, aki nem elfogult, és tiszta fejjel racionálisan nézi a dolgokat.

ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ne vegyél ilyen gyalázatot, sokkal inkább a 20d, de ha mindenképp benzines akkor inkább a 3 literesek között nézelődj.

#1 Pontosan, én is a szerelőmmel megyek, aki még a kákán is a csomót keresi, mert ha rajtam múlna, én se vagyok ugyan hülye hozzá, de én szerelemből megvenném, a szerelő meg kb egy pórázzal elránt a kocsitól hogy “nem szabad”…😆

ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
sajnos Németbe van a kocsi nem tudok szerelőt vinni. Ez az évjárat ezzel a motorral nem javasoljátok? Sok gond van vele, esetleg tapasztalatból beszéltek? Tényleg érdekelne
ápr. 4. 15:32
 4/21 anonim ***** válasza:

2 nekem is az a tapasztalatom, ha elfogultan megyek, még az is segítség, ha egy amatört magammal viszek, mert az ember hajlamos elfogultságból a 10-edik apróságra is legyinteni.

Amikor meg meghallgatod a másikat, hogy csak itt van kis hólyag, meg ott egy kis folt, meg csak a motorh´ztetö áll kicsit ferdén, meg..meg...meg, akkor többé-kevésbé kijózanodsz.

ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
persze ez teljesne világos és jogos, de erre a szériára kimondottan rosszak a tapasztalatok? Azt hallottam pl hogy ha a tető megáll akkor nem lehet manuálisan becsukni hanem instat szerelő félig kinyitott tetővel
ápr. 4. 15:41
 6/21 A kérdező kommentje:
kartergáz mennyire gázos ilyen tipusú benzines kocsinál?
ápr. 4. 18:42
 7/21 anonim ***** válasza:
Enyémnek is van, de attól még használható.
ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#3 N43 és N53 nagytesóját nagyon nem.
ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
igen, erre a motorkódra már több panaszt is hallottam
ápr. 5. 16:49
 10/21 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy benzinesben szinte egyik motor sem volt jó ebben a generációban. N43 nem valami jó, hathengeres tesója (N53) echte ugyanaz a motor csak két hengerrel több. Talán a 35i N55 motorja az ami még jó vétel lehet vagy a dízelek.
ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!