Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az index relére az van...

Ha az index relére az van írva, hogy 12v/21-23w akkor az azt jelenti, hogy jó a motorom 21w-os indexeihez?

Figyelt kérdés
Vennem kell a motoromhoz egy 2 lábas index relét. Vettem egy 4 darabos hagyományos izzós index szettet (gyári al megegyező) amindk a leirásában az áll, hogy 12v/21w. Sajnos valamelyik korábbi tulaj meg buherálta a dolgot, úgyhogy most nem gyári relé van a motoron, azt szeretném visszaalakitani gyárira. Ezért most keresek relét hozzá. Jól gondolom a kérdésben írtakat? A gyári Kawasaki relé kódja a 27002-1053, ezzel megegyező utángyártottat keredek. AliExpressen találtam utángyártotat, de jó volna ha nem kellene várnom rá heteket.

ápr. 5. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Yeah!
ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesítmény alapján jó, de biztos, hogy ali expresszest akarsz venni?


Én autóba vettem utánygyártott ablaktörlömotort, miután a legnagyobb szakadó esöben állt le a berlini gyürün, de az utángyártott fél év után elkezdte, hogy megállogat random pozíciókban, majdnem bebaxtam másodszor is a szélvédöt, olyan idegesítö.

ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem onnan akarnék a várakozáson kívül ez a másik dolog ami miatt nem akarnék onnan venni. Csak nem nagyon találok olyat ami jó volna a motoromhoz. Csak kissebb teljesítményűeket találok, olyat ami robogókba valók. Egy oldalon találtam olyat ami jo volna, de úgy tűnik hogy az se magyar, csak le van fordítva.
ápr. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!