Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 jogsihoz milyen motort vegyek?

A2 jogsihoz milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok féle van. néztem a kawasaki ninja 250r-t az nem tűnik rossz vételnek. mt 03, ktm duke 390. Az a baj ezek közül az újabbak nagyon drágák a régi fajták megbízhatóak? Egy 600as sportmotor kerül ennyibe mint ezek csak az 2000 évjáratú nyilván de hogy lehet ennyire drágák ezek az a2 motorok? Ti miket ajánlotok? 1,5 milliónál nem adnék többet szerintem többet nem ér. a legjobb 1 millió lenne mert akkor még tudok venni ruhát is meg jogsi is benne van

ápr. 6. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyat, amit vezethetsz A2 jogaival és tetszik. Szívesen!
ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de 1millióig kb szart se kapok szóval akkor semmit?
ápr. 6. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont ahogy az 1-es mondja! Olyan motort vegyél ami tetszik, és belefér a keretedbe. Felmész a használtautóra, beállítod a szűrőt 1 millióra, és nézelődsz, jelenleg 162 találat van 950 ezer és 1 milla közt, max 500köbcentis határral, csak mert ezek jellemzően 35kW alattiak. A rengeteg robogó közt, ennyiért leginkább GS500-as Suzukit tudsz venni.

Hogy miért lettek ilyen drágák a motorok? Mert ugyanúgy felmentek az áraik mint az autóknak, és mert egyre többen motoroznak.

ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kis pénz kis foci
ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szolovjov ***** válasza:
Én MZ ETZ 250-est vettem.
ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél Simsont! 1 millióba belefér!
ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fentebb említett gs500-as teljesen jó és megbízható kezdő motor.
ápr. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!