Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen drága az alábbi...

Miért ilyen drága az alábbi típusú motor?

Figyelt kérdés
A mai nap keresgettem motorokat és a régi kék blokkos LC4 hengerfejes motorját árulják 1 millió forintért kint ilyen komplett motort találtam 7000 euró fölötti áron ezek az 1990 előtti lc4 esek. Magyar oldalon jelenleg egy működőképes van normális áron. Ha valaki rákeres ezekre akkor ER 600/ER 500 néven futnak. Mi ilyen drága ezekben?
ápr. 6. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Tippre azért, mert akkora pénztemető, hogy az eladó valamennyit vissza szeretne kapni a félrement befektetéséből. Nem rossz motorok, de az átlag magyar vevő nem tudja, milyen fába vágja a fejszéjét, amikor megveszi.
ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor lehet nagy szám volt, és úgy gondolják hogy most is megéri az árát annak, akinek pont ez kellett. Nekem is megéri az árát és megérné most is bőven a bmw m3 gts orange vagy a Maserati gt mc stradale. :3

[link]

ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!