Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek kb 500-550...

Milyen autót vegyek kb 500-550ezerig?

Figyelt kérdés

Most tettem le a jogosítványt, első autóm lenne.

Tudtok olyat, ami kevésbé rozsdásodik?



ápr. 9. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen kérdés volt mostanában, nézd vissza őket. Wagonr 1.0
ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Audi A2 nem rozsdásodik. [link]
ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs ennyid rákölteni, akkor semmilyet.


Kerek 10 éve vettem az első autómat 730 ezerét. Szerintem alapvetően ésszel választottam, még 200 ezer ráment az első hónapokban.


Mára mind az autó, mind a szervíz árak duplázódtem. Ergo ebből a keretből nyugodtan számolhatsz még egyszer ennyit a szervízre.


De amúgy valóban a Swift-WagonR vonal még tán a legjobb.

ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kínálat tetejéről választott Suzukira költöttem 300 ezret úgy, hogy az alapok jók voltak és amit tudtam megcsináltam magamnak... Vegyük azt, hogy megveszel egy Wagonrt, hibátlan állapotú, tényleg, ami manapság itthon esélytelen. Átiratás 50 ezer, olajcsere-vezérléscsere: 100-150 ezer, biztosítás ha a te nevedre lesz:100-120 ezer. Tehát az autó árának felét ráköltöd csak arra, hogy a tied legyen az autó és még az apróságokat el sem kezdted megjavíttatni. Ennél csak drágább lehet bármi másik autó. Ha elhanyagolta az előző tulaj az olajcseréket, akkor motorcsere majdnem gazdasági totálkár. Nem mintha ez annyira releváns lenne a kérdésedhez, de hogy tudjad, hogy mit is jelent ez az 500 ezer ft amiért autót akarsz venni. Mennyit ér manapság egy autónál ennyi pénz. Kb. semmit.
ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyre cinkesebb a helyzet , 1997 ben vettem Golf2 550 ezerért az már a 8 évével korosnak számított , friss műszaki szervizkönyv kis hibák . Pár hét múlva kuplung szétesett majd az riaszto és vezérlés elektronika a gázbowden elszakadt ,fogyott a víz, hajtókarcsapágyas lett . 10 litert evett úgy hogy nem tapostam , minden dolog jobbra cserélve .... 500 kilóért most 20 éves valamit kapsz .
ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább még gyűjts hozzá...
ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mad Max2 ***** válasza:
Suzuki
ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ennyiért vettem kipufogóvéget a motoromra.
ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Skoda fabia 1.4, Opel C corsa, WagonR+ nem rohadnak,4k körül kaphatsz műszakisat. Csak aztán kezdj el spórolni a szervizre, mert a kövi műszakiig tuti ráköltesz még 3-4-et.
ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

És igen az 5.válaszoló leírta mi zajlik sajnos az autók öregednek és nem csökken az áruk.

Úgy tervezem egyenlőre megteszi a párszáz ezer Ft-os, mivel drágábbra nem egy-két nap alatt tudom meggyűjteni,mire meglenne a pénz addigra elfelejtenék vezetni 🤣🤣🤣

ápr. 10. 21:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!