Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cross bukósisakhoz milyen...

Cross bukósisakhoz milyen kamerát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne arany áron most 50.000ft lenne rá a keret ha ennyiért van már
ápr. 10. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, ez aliexpresszről 34 ezerért jött meg ha jól emlèkszem. Viszont a felszerelés trükkös mert arra nem gondoltak, hogy a sisak minden irányban íves, vagyis ha simán így felrakod,akkor ferde lesz a kép. Sena-nak ilyen szempontból jó az optikája,mert úgy neztem azét lehet fordítani. Itt meg max annyit tudsz csinálni,hogy 3D nyomtatóval kell egy közbetét, a sisak és a kommunikátor tartója közé. Élesben ez miatt még nem tudtam tesztelni, kétoldalas 3M habszallagra várok. Amúgy nem rossz, bluetooth-al, és saját WiFi-vel is kommunikál a telefonnal, plusz kommunikátor, így tudsz utassal haverokkal beszélgetni útközben.

[link]

ápr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Azért van pár jó opció a 50.000 Ft-os keretedhez. A GoPro HERO7 White jó választás lehet, mert könnyű és jó minőségű felvételeket készít. Ha szeretnél valami olcsóbbat, akkor a Xiaomi Yi vagy az Akaso EK7000 is jó lehet. A motovloggerek általában speciális bukósisak rögzítőket használnak a kamerákhoz, amiket a sisakukra lehet felszerelni.
ápr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!